Pirmais Kredīts bez procentiem līdz 150Ls

Kredīts bez procentiem - ViaSMSDzīvē mēdz būt izšķirošas finansiālās situācijas, kuras var atrisināt ar pavisam konkrētu naudas summu. Tikko iegūts darbs, bet no algas dienas jūs šķir vesels mēnesis. No draugiem aizņemties negribas, bankas jau iekasē procentus. VIA sms piedāvā pirmo kredītu bez procentiem, aizņēmēja rīcībā dodot līdz pat 150 Ls. Atdod tik, cik esi aizņēmies 150 Ls -vairāk vai mazāk tā būs minimālā alga pēc nodokļu atvilkšanas. Vienalga septiņdesmit vai simts lati,jebkurā gadījumā pirmais VIA Smskredītsbūs bez galvotājiem un bez procentiem.

Sistēma ir vienkārša – jāatver VIA sms mājas lapa. Izmantojot praktisko kalkulatoru, atzīmēt savu summu un atmaksas periodu, tad klikšķinot uz saņemt aizdevumu. Ievadīt vārdu un uzvārdu, personas kodu un telefona numuru, uz kuru VIA sms atsūtīs profila aktivizācijas kodu. Galu galā, pārskaitot 0,01 santīmu uz VIA sms kontu Swedbanka, Citadele bankā, Nordea vai DNB bankā, aizņēmējs ir aktivizējis savu kontu pirmajam bez procentu kredītam. Atbilde, vai VIA sms piešķirs vēlamo summu, tiks dota īsziņas veidā dažu minūšu laikā. Vienīgais iemesls, kas var būt traucēklis kredīta piešķiršanai, ir slikta kredītvēsture un neizpildītas līgumsaistības. Visos gadījumos kredīta ņēmējam ir jābūt vizmas 20 līdz 65 gadus vecam Latvijas Republikas iedzīvotājam, ar mobilo telefonu un kontu kādā no Latvijas bankām. Nākamos kredītus varēs pieteikt sms veidā vai VIA sms mājas lapā.

ViaSMS kredīts bez procentiem

Kad atdots pirmais kredīts, aizņēmējam ir iespēja aizņemties summu līdz 200 Ls, bet trešajā reizē līdz 300LS. Pastāv iespēja aizņemties arī lielākas summas līdz 1000 Ls, kuru varēs atdot gada laikā, vienmērīgi sabalansējot savus mēneša ieņēmumus un izdevumus.Taču VIA sms pirmais bez procentu kredīts ir iespējams aizdevumā līdz algai, ar limitu 150 LS. Ja tomēr naudu nav iespēja atmaksāt mēneša laikā, atdošanas termiņu ir iespējams pagarināt no nedēļās līdz pat vēl vienam mēnesim. Un tikai tad būs jāmaksā komisijas maksa. Atrisināt kaitinošas finansiālās problēmas mūsdienās ir viegli!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s