Ātrais aizdevums jau 15 minūtēs no SMScredit.lv

Ātrais aizdevumsJa runa iet par naudu, īpaši, ja tā nepieciešama steidzami, tad laikam ir būtiska nozīme. Ne vienmēr pietiek pašam savu līdzekļu, lai veiktu sen kārotu pirkumu vai tieši otrādi, segtu negaidītus izdevumus. Viens no variantiem kā šo naudu iegūt, vienkāršo palūdzot to radiem vai draugiem. Otrs variants – aizņemties internetā, jo pie tāda aizdevēja kā SMScredit var saņem kredītu pat līdz 400 latiem jau dažās minūtēs.

Izmanto sev ērtāko veidu, lai aizņemtos

Aizņemties naudu internetā ir pavisam vienkārši un ērti, turklāt, naudu klienta kontā lielākā daļa aizdevēju sola ieskaitīt jau 15 minūtēs. Lai aizdevums būtu pieejams ikvienam, to var pieteikt ne tikai internetā, jo pastāv jau arī citi aizņemšanās veidi. Pazīstamākais aizdevējs Latvijā SMScredit piedāvā pat veselus 3 veidus, kā klients var saņemt naudu.

Veidi, kā aizņemties pie SMScredit:

  • Piesakies kredītam internetā – lai pieteiktu aizdevumu internetā, atliek vien reģistrēties viņu mājaslapā SMScredit.lv. Pēc tam jauns vai jau esošs klients var vienkārši ielogoties savā lietotāja profilā, izvēlēties kredīta summu, atmaksa termiņu kredīta kalkulatorā un pieteikt aizdevumu.
  • Sūtot SMS – īsziņā jānorāda kredīta summa, termiņš un lietotāja profila parole, kas jānosūta uz norādīto numuru. Jāatceras vien tas, ka aizdevumu var pieteikt tikai no tā telefona numura, kas ir norādīts reģistrējoties.
  • Piezvanot – kad klients ir reģistrējies sistēmā, kredītu var pieteikt arī vienkārši piezvanot.

Piesakies aizdevumam jebkurā diennakts laikā

Kā redzams, ikvienam ir iespēja izvēlēties sev izdevīgāko aizņemšanās veidu. Galvenais, ka kredīts pieejams ātri, vien dažu minūšu laikā. Vēl vairāk – reģistrēties un pieteikties aizdevumam iespējams jebkurā diennakts laikā, tikmēr pieteikuma izskatīšana un lemšana par kredīta piešķiršanu parasti notiek katru dienu no 7:00 līdz 24:00, kas ir klientu apkalpošanas laiks.

Tikmēr atdot aizdevumu iespējams jebkurā laikā, vienkārši pārskaitot naudu uz viņu kontu. Ja aizdevumu nevar atdot laikus, pieejama arī atmaksas termiņa pagarināšana. Katrā ziņā, pašlaik ātrais aizdevums internetā ir viens no labākajiem veidiem kā saņemt naudu ātri un ar pārliecību, ka nauda tiešām būs, galvenais, lai klients atbilstu visiem noteikumiem, ar ko sīkāk var iepazīties viņu mājaslapā SMScredit.lv.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s