Drošs ātrais kredīts internetā

Drošs ātrais kredīts internetāNepieciešams ātrs un vienkārši noformējams aizdevums, bet neuzticies kompānijām, kas izsniedz ātros aizdevumus? Izvēlies Via SMS! Tā ir stabila un uzticama kompānija, kas rūpējas par savu klientu labklājību un seko normām par godīgu un atbildīgu aizdevumu izsniegšanas praksi. Ātrais kredīts internetā pie Via SMS ir gan drošs, gan vienkārši noformējams.

Via SMS ir ātro aizdevumu kompānija, kas piedāvā skaidri saprotamus un izdevīgus aizņemšanās nosacījumus. Pirms pieteikšanās aizdevumam, visi klienti tiek aicināti iepazīties ar kredīta izsniegšanas noteikumiem, tāpat noteikti ir jāizvērtē savas iespējas aizdevumu atmaksāt atbilstoši noteikumiem. Lai atvieglotu iespēju saņemt aizdevumu, kas atbilst klienta vajadzībām un iespējām, Via SMS piedāvā vairākus aizdevuma veidus. Tie ir:

  • Aizdevums līdz algai;
  • Naudas kredīts.

Aizdevums līdz algai ir salīdzinoši neliels ātrais kredīts internetā. Tā maksimālais apmērs ir līdz 300 latiem un tas ir jāatmaksā laikā līdz 30 dienām. Jāpiebilst gan, ka pirmā kredīta apmērs ir līdz 150 latiem, bet otrais aizdevums ir līdz 200 latiem. Tikai, aizņemoties trešo reizi, ir pieejams maksimālais aizdevuma apmērs. Aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu izvēlas klients, atkarībā no savām vajadzībām un iespējām.

Aizdevums līdz algai ir paredzēts gadījumiem, kad steidzami nepieciešami nelieli naudas līdzekļi, bet līdz algai vēl ir nedaudz jāpagaida. Tas var būt, piemēram, ja nepieciešams apmaksāt steidzamu rēķinu, segt citus neparedzētus izdevumus, lai piepildītu kādu sapni, kam nedaudz pietrūkst līdzekļu, vai arī izmantotu izdevīgu akcijas piedāvājumu.

Gadījumos, kad nevarat atļauties atmaksāt visu aizdevuma summu, piemēram, 300 latus, ar vienu maksājumu vai arī ir nepieciešams lielāks aizdevums, piemērots būs naudas kredīts. Šis ātrais kredīts internetā ir jāatmaksā laikā no trīs mēnešiem līdz vienam gadam un tā apmērs ir līdz 1000 latiem. Aizdevums paredzēts lielāku mērķu sasniegšanai, bet ir tikpat vienkārši un ērti noformējams kā Via SMS aizdevums līdz algai.

Ar aizdevuma izsniegšanas nosacījumiem un to kā atmaksāt aizdevumu, var iepazīties Via SMS mājas lapā. Informācija ir ērti pieejama un viegli saprotama ikvienam.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s