Smscredit.lv piedāvā kredītus pensionāriem

Kredīts pensionāriem4 Finance ir starptautisks uz uzņēmums, kas nodarbojas ar ātro kredītu izsniegšanu Latvijā, Lietuvā, Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Polijā, Krievijā, Lielbritānijā, Kanādā un Spānijā. Latvijā 4 Finance pārstāv vairāki uzņēmumi, no kuriem populārākais ir SMSCredit.lv. SMSCredit.lv izsniedz ātros kredītus Latvijas iedzīvotājiem jau kopš 2008.gada, ieņemot stabilu vietu ātro kredītu izsniedzēju vidū un iegūstot popularitāti un uzticamību gan jau esošo, gan potenciālo klientu vidū.

Smscredit.lv ir viens no populārākajiem, ja ne pats populārākais ātro kredītu izsniedzējs Latvijā, un tas nav nekāds brīnums, jo smscredit.lv politika ir ļoti draudzīga kredītu saņēmējiem. Piemēram, smscredit.lv piedāvā kredītus arī pensionāriem. Smscredit.lv prasības paredz, ka tiesības pieteikties kredītam ir jebkuram pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Smscredit.lv nepārbaudīs ienākumu apmēru un regularitāti, tāpēc var diezgan droši teikt, ka, ja pensionāram nepieciešams kredīts, viņš to varēs saņemt no smscredit.lv.

Smscredit.lv kredīti pensionāriem ir viegli pieejami arī tāpēc, ka šos kredītus var saņemt ne tikai ar interneta starpniecību. Protams, pieteikums internetā ir vistradicionālākais veids kā pieteikties kredītam, un, ja vien pensionārs ir labās attiecībās ar datoru un internetu, droši var izmantot iespēju pieteikties kredītam internetā. Pieteikties kredītam internetā ir vienkārši – ir jāreģistrējas mājas lapā un jānorāda visa nepieciešamā informācija (personas dati, kontaktinformācija, kredīta apmērs un termiņš). Ņemot vērā smscredit.lv darba laiku (katru dienu no 7:00 līdz 24:00), kredīta pieteikums tiks izskatīts un apstiprināts ātri. Ja tomēr interneta lietošana sagādā grūtības, kredītam pensionārs var pieteikties arī citos veidos – ar īsziņas starpniecību, piezvanot vai izmantojot kādu no smscredit.lv sadarbības partneriem (Latvijas Pasts, tirdzniecības centrs Valleta vai Plus Punkts).

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s