Vivus kredīts internetā

vivus kredītsKredīts internetā ir ātrākā izvēle, laiatrisinātu negaidītas naudas grūtības. Kredītu piedāvājums ir plašs, kredītiestādes kārdina ar dažādiem izdevīgiem piedāvājumiem. Noformējot kredītu internetā, noteikti ir jāpadomā arī par drošības garantijām. Vivus ātrais kredīts ir ātra, izdevīga un droša izvēle!

Vivus ātrais kredīts ir vadošā interneta kredītu kompānija Ziemeļeiropā un Latvijas Nebanku asociācijas biedrs, kas iestājas par atbildīgu kreditēšanu. Vivus ātrā kredīta pakalpjumus ar kvaltiātes sertifikātiem ir novērtējis Patērētāju tiesību aizsardzības centrs un Bureau Veritas Certification. Vivus.lv mājas lapa ir pārskatāma – vienkopus ir vajadzīgie līgumi, kreditēšanas normatīvi un citi aizņēmējam svarīgi jaunumi. Vivus ātrā kredīta klientu serviss strādā katru dienu no 7 rītā līdz 24 naktī sniedzot individuālas konsultācijas. Īpaš pieejam klientiem tiek ievērota arī izsniedzot kredītu. Katram aizņēmējam tiek pielāgots individuāls kredītlimits, kuru var paaugstināt, laikā atmaksājot pirmo aizdevumu.

Vivus ātrajam kredītam var pieteikties aizņēmēji vecumā no 20 līdz 75 gadiem, Latvijas iedzīvotāji ar pozitīvu kredītvēsturi. Vivus izsniedz naudas summu no Ls 50 – Ls 1000 uz atmaksas termiņu no 3 līdz 24 mēnešiem. Reģistrēšanās un naudas saņemšana ir ātra. Vivus.lv esošajā kalkulatorā atzīmējot nepieciešamo naudas summu un atmaksas termiņu, spiest – saņemt aizdevumu. Aizpildīt reģistrācijas anketu, izlasīt noteikumus. Lai reģistrācija būtu pabeigta, uz Vivus ātrā kredīta bankas kontu būs jāpārskaita Ls 0,01. Priekšrocības būs Swedbanka, SEB, Citadele, Nordea, DNB, GE Money vai Norvik banku klientiem – viņi pieprasīto naudu varēs gaidīt jau pēc 15 minūtēm. Par piešķirto kredītu Vivus informēs ar sms starpniecību.

Saņemto kredītu ērti varēs pārvaldīt Vivus online profilā. Tur būs kredīta līgums, atmaksas grafiks un pagarināšanas noteikumi. Atmaksāt naudu var ar interneta pārskaitījumu, uzrādot Vivus rēķinu – jebkurā bankā, tā arī Narvasen, Plus Punkts kioskos un Latvijas Pasta filiālēs. Ja naudu laikā nevari atmaksāt, termiņu var pagarināt par mēnesi. Arī nākamajam kredītama varēsi pieteikties, ielogojoties Vivus online profilā.

Interneta kredīti var būt lieliska iespēja realizēt sen lolotas ieceres, tāpēc ir svarīgi atrast sev vispiemērotāko kredītiestādi! Izmēģini Vivus ātro kredītu, kura nosacījumi ir acīmredzami, bet kvalitāte – pārbaudīta!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s