Vivus internet kredīts

Internet kredītsGadījumos, kad steidzami ir vajadzīga nauda dažādu īslaicīgu finanšu grūtību risināšanai vai ieceru realizēšanai, Vivus piedāvātais internet kredīts ir tieši tas, kas nepieciešams. Tas ir neticami vienkārši un ātri noformējams aizdevums, kas ir pieejams bez ķīlas, galvojuma un citu sarežģītu un laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Parasti kredīts ir pieejams 15 minūšu laikā un Jums nevajadzēs pat iziet no mājām.

Vivus internet kredīts:

  • Līdz 1000 latiem;
  • Uz laiku līdz 24 mēnešiem;
  • Bez ķīlas un bez galvojuma.

Lielākā daļa ātro aizdevumu ir paredzēti pavisam nelielu izdevumu segšanai, piemēram, negaidīta rēķina apmaksai vai neliela pirkuma veikšanai, jo to maksimālais apmērs reti pārsniedz dažus simtus latu. Ar Vivus Jūs varēsiet sasniegt arī lielākus mērķus, piemēram, izremontēt mājokli vai aizbraukt ceļojumā jo šī kredīta maksimālais apmērs ir līdz pat 1000 latiem. Katram kompānijas klientam tiek noteikts individuāls kredītlimits.

Vivus internet kredīts ir jāatmaksā laikā līdz 24 mēnešiem. Tas nozīmē, ka Jums nav jāatdod viss aizdevums vienā maksājumā kā tas ir pie lielākās daļas citu kompāniju. Atkarībā no savām iespējām un vēlmēm Vivus klienti var izvēlēties maksājuma termiņu līdz diviem gadiem un atmaksāt aizdevumu pa daļām. Tas nozīmē, ka kredīts ir pieejams arī personām, kas nevar atļauties ļoti lielu ikmēneša maksājumu.

Kredītu pie Vivus var noformēt 15 minūšu laikā un visas nepieciešamās darbības ir iespējams veikt no mājām. Jums nevajadzēs doties uz banku un tērēt savu laiku, stāvot garā rindā. Viss, kas Jums nepieciešams, lai to izdarītu, ir atvērts konts kādā no Latvijas bankām, e-pasta adrese, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un pieeja internetam.

Būtiski, ka aizdevums pie Vivus ir pieejams bez ķīlas un galvojuma. Nav nepieciešams kārtot arī citas formalitātes vai iesniegt dokumentus, kas apliecina Jūsu materiālo stāvokli un iekļauj informāciju par Jūsu nodarbošanos. Tas ievērojami atvieglo kredīta noformēšanu, taupa Jūsu laiku un enerģiju. Aizdevuma saņemšana nekad iepriekš nav bijusi tik vienkārša. Aizņemies ŠEIT

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s