Ātrie sms kredīti līdz 1000Ls uz 24 mēnešiem

Ātrie sms kredītiJa negaidīti ir nepieciešama nauda, tad ātrie sms kredīti ir ātrākais risinājums. Nekādi birokrātisku papīru kalni – pieteikumu pāris desmit minūtēs varēs aizpildīt internetā. Nebūs vajadzīgas izziņas, galvotāji vai ķīlas, tikai laba kredītvēsture. Vivus ātrā kredīta aizdevums līdz Ls 1000 ir pieejams uz atmaksas termiņu līdz pat 24 mēnešiem.

Lai pieteiktos Vivus ātrajam sms kredītam, ir jābūt 20 līdz 75 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam vai nepilsonim ar Latvijas personas kodu. Svarīgs nosacījums – pozitīva kredītvēsture. Vivus ātrais kredīts atbalsta atbildīgu aizņemšanos. Tāpēc pirmajā reizē katram aizņēmējam tiks piešķirts kredītlimits. To varēs paaugstināt, laicīgi atmaksājot saņemto kredītu.

Reģistrācija notiek vivus.lv. Mājas lapā esošajā kalkulatorā atzīmē vajadzīgo naudas summu un atmaksas termiņu. Kalkulators automātiski aprēķinās pārējās izmaksas. Tad spied – saņemt aizdevumu. Būs jāaizpilda pesonas dati, kontaktinformācija, jāizlasa noteikumi un jāpārskata aizdevuma pieteikums. Lai reģistrētu bankas kontu Vivus bankas kontā būs jāpārskaita Ls 0,01. Ātrāks pārskaitījums būs pieejams Swedbankā, SEB, Citadele, Nordea, DNB, GE Money un Norvik banku klientiem. Pēc aizdevumu apstiprinošas īsziņas saņemšanas, pieprasītā nauda kontā ienāks jau pēc 15 minūtēm. Citu banku klientiem pārskaitījums var aizņemt vienu darba dienu.

Vivus vivus.lv

Reģistrējoties katrs aizņēmējs iegūst savu vivus.lv online profilu, caur kuru varēs pārraudzīt saņemtā kredīta saistības – vienkopus būs līgums, atmaksas grafiks, pagarināšanas nosacījumi. Nepieciešamības gadījumā ikmēneša maksājumu var atlikt par mēnesi, tā vietā maksājot pagarināšanu. Par izmaksām uzzināsi savā profilā. Rēķinus var atmaksāt ar pārskaitījumu vai jebkurā bankā, Latvijas Pasta nodaļās, Narvesen un Plus Punkts kioskos, līdzi ņemot izdrukātu Vivus rēķinu.

Vivus klientu konsultanti ir pieejami katru dienu no 7 rītā līdz 24 naktī telefona, skype vai e-pasta konsultācijās. Šajā laikā tiek apstrādāti un izsniegti arī kredīti, tāpēc vajadzīgo naudu ir iespējams saņemt arī svētdienā. Ja nauda ir vajadzīga maksimāli ātri, tad vēlams pieteikumu ātrajam kredītam aizpildīt dienas pirmajā pusē. Vivus ātrais kredīts piedāvā nopelnīt – iesaki draugiem Vivus.lv pakalpojumus. Ja tevis ieteiktais draugs reģistrēsies vivus.lv pakalpojumam, tavā kontā tiks ieskaitīti Ls 5!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s