Izdevīgs ātrais kredīts līdz 300 latiem

Ātrais kredīts no VIASMSĀtrais kredīts ir vienkārši, ērti un ātri noformējams aizdevums. Pašlaik Latvijā to piedāvā vairāk nekā 10 dažādu kompāniju. Pamatoti rodas jautājums – kur saņemt izdevīgu ātro kredītu? Ne visas kompānijas piedāvā vienādus aizņemšanās nosacījumus un ir viegli apjukt, meklējot labāko. VIA SMS saviem klientiem piedāvā īpaši izdevīgus aizņemšanās nosacījumus un iespēju saņemt aizdevumu patiešām ātri.

VIA SMS ātrais kredīts:

  • maksimālais aizdevuma apmērs līdz 300 latiem;
  • pirmais kredīts ir pieejams bez maksas;
  • aizdevumu piešķir tikai 15 minūšu laikā.

VIA SMS ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums ar maksimālo apmēru līdz 300 latiem. Tiesa, maksimālais kredīta apmērs ir pieejams tikai personām, kas pie VIA SMS aizņemas vismaz trešo reizi un iepriekš ir pildījuši savas saistības atbilstoši līguma nosacījumiem. Otrā kredīta apmērs var būt līdz 200 latiem, bet, ja aizņematies pirmo reizi, kredīta maksimālais apmērs nevar pārsniegt  150 latus.

Tomēr personām, kas pie VIA SMS aizņemas pirmo reizi, ir pieejama cita ļoti būtiska priekšrocība – pirmais aizdevums ir pieejams bez maksas. Kredītam nepiemēro ne komisijas maksu, ne mēneša procentu likmi un jāatmaksā ir tieši tikpat, cik liels bija aizdevuma apmērs. Tas sniedz lielisku iespēju iepazīties ar ātrā kredīta piedāvātajām iespējām, par to neko nemaksājot.

VIA SMS ātrā kredīta atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām. Protams, ja vēlaties, aizdevumu ir iespējams atmaksāt arī ātrāk. Ja Jums rodas neparedzēti izdevumi un nevarat atmaksāt aizdevumu noteiktajā laikā, noteikti veiciet kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu. To ir nepieciešams izdarīt pirms pienāk maksājuma datums.

Saņemt ātro aizdevumu pie VIA SMS ir patiešām ātri un vienkārši – parasti tas aizņem mazāk nekā 15 minūtes Jūsu laika. Lai saņemtu aizdevumu Jums nevajadzēs doties uz banku un kārtot neskaitāmas formalitātes. Aizdevumam nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums un visas nepieciešamās darbības tā saņemšanai Jūs varat veikt no mājām, izmantojot mobilo tālruni un datoru ar interneta pieslēgumu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s