Pirmais kredīts bez maksas – naudas aizdevums septiņas dienas nedēļā!

Pirmais kredīts bez maksasIr daļa cilvēku, kas pēkšņi attopas, ka naudas trūkums ir piemeklējis neīstajā brīdī, piemēram, sestdienā un svētdienā, kad bankas un citas kredītiestādes nestrādā. Par laimi Latvijā jau vairākus gadus darbojas ātro nebanku kredītu aizdevēji, kas izsniedz ātros kredītus internetā un strādā arī brīvdienās. Klienti priecājas, ka ātrie kredīti ir kļuvuši arvien pieejamāki.

Šādu aizdevēju ir daudz, tāpēc katrs var izvēlēties to, kurš piedāvā izdevīgākos kredīta izsniegšanas nosacījumus. Pie vadošā īstermiņa kredītu aizdevēja SmsCredit.lv var saņemt pirmo kredītu ar summu līdz 200 bez maksas. Tā ir iespēja saņemt brīnišķīgu finansiālo atbalstu kā studentiem, tā darba cilvēkiem un personām pensijas vecumā. Jā, SmsCredit.lv kredīti tiek izsniegti visiem Latvijas Republikas pilsoņiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Atceries, ka tas ir īstermiņa aizdevums, tāpēc kredīts tiek izsniegts uz 30 dienām.

Protams, sestdienās un svētdienās ir visgrūtāk tikt pie naudas, taču arī tas ir iespējams. Piesakies kredīta aizdevumam pie SmsCredit.lv darba dienās, kā arī sestdienās un svētdienās, katru laikā no pulksten 7.00 līdz 24.00. Šajā laikā droši varat iesniegt savu kredīta pieteikumu, kas dažu minūšu laikā tiks izskatīts. Parasti 15 minūšu laikā naudai ir jābūt Jūsu kontā. Sestdien un svētdien naudas pārskaitījums atkarībā no Jūsu bankas var arī kavēties, taču vairumā gadījumu tā nemēdz būt.

Turklāt katrs kompānijas klients var palīdzēt arī citiem, jo SmsCredit.lv iesaistās dažādos labdarības projektos un atbalsta tos, kuriem palīdzība ir nepieciešama visvairāk. Piemēram, kopā šā gada aprīļa noris kustība „Atbildības diena”. Akcijas mērķis ir palīdzēt tiem, kuriem cilvēku atbalsts ir nepieciešams visvairāk . Šoreiz tie ir Latvijas patversmēs mītošie dzīvnieki. „Atbildības dienas” pasākuma iniciatīvu aizsākuši SmsCredit.lv darbinieki, kas aizdomājas arī par dažādām sociālām problēmām un apzina mērķa grupas, kurām citi vienaldzīgi paiet garām.

SmsCredit.lv – nauda nebaltām dienām ar īpaši izdevīgiem aizņēmuma nosacījumiem pirmā kredīta ņēmējiem. Ja Tev ir interneta pieslēgums, aktīvs mobilā tālruņa numurs un bankas konts, tad vari pieteikties pirmajam kredītam bez maksas no jebkuras vietas.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s