Vivus.lv – Aizņēmums internetā 15 minūtēs

aizņēmums internetā 15 minūtēsVivus.lv – stabils un drošs aizdevējs, kas saviem klientiem piedāvā izdevīgus un ātrus risinājumus dažādās finansiālās situācijās. Vivus.lv aizņēmums internetā nodrošina ātru kredīta saņemšanu, iespēju saņemt aizdevumu līdz pat 1000 latu apmērā uz termiņu līdz 24 mēnešiem, kā arī iespēju saņemt kredītu katru dienu no 7-24. Jāpiebilst, ka kredītam pieteikties var arī ārpus aizdevēja darba laika – tādā gadījumā kredīta pieteikums tiks izskatīts vivus.lv darba laika pirmajās minūtēs.

Aizņēmums internetā 15 minutēs pie vivus.lv

Aizņēmums internetā 15 minutēs pie vivus.lv piemērots gan īslaicīgu un salīdzinoši nelielu finansiālu vajadzību risināšanai, gan arī tad, kad vajadzīgā naudas summa ir lielāka. Ņemot vērā aizdevēja individuālo pieeju katram klientam, arī kredītlimits katram klientam tiek noteikts atsevišķi. Kredītlimitu nosaka vairāki faktori – piemēram, kredītvēsture un sadarbības ilgums. Tas nozīmē, ka jaunajam klientam pieejamā aizdevuma summa būs mazāka kā tam, kas pie šī aizdevēja vēlas aizņemties atkārtoti.

Vivus.lv aizdevums.jpg

Ja nepieciešams īstermiņa aizdevums, jārēķinās, ka tas būs jāatmaksā 30 dienu laikā. Tieši tādēļ būtiski aizņemties summu, kuru noteiktajā termiņā būs iespējams atmaksāt. Kredīta atmaksas termiņu nepieciešamības gadījumā iespējams pagarināt, tomēr jāņem vērā, ka tas ir maksas pakalpojums. Ja vajadzīgā aizdevuma summa ir lielāka, un nepieciešams ilgtermiņa aizdevums, visa aizdevuma atmaksas summa tiks sadalīta ikmēneša maksājumos.

Aizņēmums internetā 15 minūtēs – tas ir ērts, drošs un mūsdienīgs veids kā atrisināt finansiālas grūtības vai piepildīt sapņus tieši tagad.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s