SMS kredīts – no jebkuras vietas Latvijā

SMS kredītsSMS kredīts ir aizdevums, ko iespējams saņemt ļoti īsā laikā. Tas ir lieliski piemērots gadījumiem, kad steidzami nepieciešama nauda, kā arī, ja Jums nav laika vai iespēju doties uz banku to norādītajā darba laikā, lai kārtotu neskaitāmas formalitātes. Šis aizdevums Jūs neierobežos ne laika, ne pārvietošanās ziņā, jo to ir iespējams saņemt ārpus ierastā banku darba laika no praktiski jebkuras vietas Latvijā.

Viena no ātro aizdevumu kompānijām, kur pieejams SMS kredīts, ir VIA SMS. Kompānija piedāvā ātri un vienkārši noformējamu īstermiņa aizdevumu. Šī kredīta maksimālais apmērs ir līdz 300 latiem un tas ir jāatmaksā 30 dienu laikā. VIA SMS piedāvā arī aizdevumu, ko iespējams noformēt internetā – tā apmērs var būt līdz 1000 latiem un šo kredītu var atmaksāt pa daļām, laikā līdz vienam gadam.

SMS kredīts pie VIA SMS ir pieejams personām, kas atbilst sekojošiem kritērijiem:

  • Ir Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji;
  • Vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
  • Bez kavētiem kredītu maksājumiem un pārkāptām līgumsaistībām.

Lai saņemtu aizdevumu ar īsziņas palīdzību, Jums ir jābūt reģistrētam VIA SMS sistēmā. To var izdarīt VIA SMS mājas lapā.

Lai saņemtu kredītu pie VIA SMS ar īsziņas palīdzību, jums patiešām nevajadzēs rēķināties ar banku ierastajiem darba laikiem, jo VIA SMS strādā no 8.00 līdz 22.00 darba dienās un no 10.00 līdz 20.00 brīvdienās un svētku dienās. Turklāt aizdevumam Jūs varat pieteikties jebkurā laikā – ja pieteikumu iesniegsiet laikā, kad VIA SMS nestrādā, to izskatīs un naudu Jums pārskaitīs nākamajā dienā no rīta.

Saņemt SMS kredītu pie VIA SMS Jūs varat no praktiski jebkuras vietas Latvijā, ja vien tur ir pieejams mobilā tīkla pārklājums. Lai saņemtu naudu, Jums atliekt tikai nosūtīt īsziņu uz tālruņa numuru 159. Tajā ir jāiekļauj atslēgas vārds VIA, vēlamais aizdevuma apmērs un atmaksas termiņš un klienta kods. Īsziņa Jums izmaksās tikai 15 santīmus.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s