Kur pieejams izdevīgs ātrais kredīts?

Ātrais kredītsĀtrais kredīts ir vienkārši, ātri un ērti noformējams aizdevums, ko Latvijā piedāvā vairāk nekā 10 dažādas kompānijas. Viena no tām ir VIA SMS, kas piedāvā īpaši izdevīgus nosacījumus gan esošajiem, gan jaunajiem kompānijas klientiem. Personas, kas aizņemas pirmo reizi, var saņemt kredītu bez maksas, tāpat gan jaunie, gan esošie klienti var izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko aizdevumu no diviem atšķirīgiem kredīta veidiem.

VIA SMS ātrais kredīts ir viens no izdevīgākajiem un ērtākajiem ātro aizdevumu veidiem Latvijā, jo sniedz iespēju izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko aizdevuma veidu. Kamēr lielākā daļa ātro aizdevēju ļauj aizņemties tikai dažus simtus latu uz vienu mēneši, VIA SMS piedāvā divus aizdevuma veidus:

  • Aizdevums līdz algai;
  • Naudas kredīts.

Aizdevums līdz algai ir līdzīgs parastajam ātrajam kredītam. Šī aizdevuma apmērs ir līdz 300 latiem un tas ir jāatmaksā laikā līdz 30 dienām. Šis kredīts ir piemērots gadījumiem, kad steidzami ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi dažādām situācijām. Tas noderēs gan lai realizētu ieceri, kam nedaudz pietrūkst līdzekļu, kā arī, lai segtu neparedzētus izdevumus.

Otrs ātrais kredīts, ko piedāvā VIA SMS ir lieliska iespēja aizņemties tiem, kam vajadzīgs nedaudz lielāks aizdevums. Šī kredīta apmērs var būt līdz pat 1000 latiem. Aizdevuma atmaksas termiņš ir līdz 12 mēnešiem. Tas nozīmē, ka kredītu var sadalīt vairākos mazākos maksājumos un atdot pa daļām. Tas sniedz iespēju aizņemties arī personām, kas nevar atļauties atmaksāt visu aizdevumu ar vienu maksājumu.

Īpaši izdevīgs ātrais kredīts ir personām, kas pie VIA SMS aizņemas pirmo reizi, jo kompānijas jaunajiem klientiem kredīts ir pieejams bez maksas. Tas nozīmē, ka aizdevumam nepiemēro mēneša procentu likmi vai komisijas maksu un jāatmaksā ir tieši tikpat, cik liels bija izsniegtā aizdevuma apmērs. Šis piedāvājums attiecas uz Aizdevumu līdz algai. Pirmā kredīta bez maksas apmērs nevar pārsniegt 150 latus un tā atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s