Ātrais kredīts internetā ar sliktu kredītvēsturi

Ātrais kredīts internetā Vivus.lvĀtrais kredīts internetā kļūst arvien populārāks, jo sniedz iespēju gandrīz ikvienam saņemt ātru, ērtu, izdevīgu un drošu aizdevumu. Lai saņemtu aizdevumu, ir jāatbilst vairākiem nosacījumiem, kas katram aizdevējam ir mazliet citādi. Piemēram, jāņem vērā vecuma ierobežojums. Tāpat būtisks ir fakts, ka pie aizdevuma pieteikuma izvērtēšanas tiek vērtēta kredītņēmēja kredītvēsture.

Lai gan kredītu iespējams saņemt arī ar negatīvu kredītvēsturi, tomēr tas var būt par iemeslu atteikumam, mazākas summas izsniegšanai vai augstākas procentu likmes piemērošanai. Un tas arī ir saprotams, jo aizdevējs vēlas maksimāli nodrošināties pret visiem riskiem. Lai arī ātrais kredīts internetā ir lielisks veids kā ātri un bez liekām formalitātēm saņemt aizdevumu, tomēr tieši vieglā pieejamība to padara par finansu pakalpojumu ar salīdzinoši augstām procentu likmēm, līdz ar to vairāk piemērots īslaicīgu finansiālu grūtību risināšanai.

Tomēr dažas kredītkompānijas piedāvā arī lielāka apjoma aizdevumus, kas ļauj realizēt kādus lielākus plānus, piemēram, labiekārtot mājokli. Piemēram, vivus.lv saviem klientiem izsniedz kredītu līdz pat 1000 latu apmērā uz termiņu līdz 24 mēnešiem.

Tiem, kuru kredītvēsture nav sabojāta, nepieciešamo aizdevumu saņemt nav grūti. Savukārt, tiem, kam kredītvēsture ir negatīva, var rasties grūtības. Jāpiebilst, ka šajā gadījumā nozīme ir tam, kad un cik lielā mērā ir kredītvēsture ir sabojāta- vislielākā iespēja aizdevumu saņemt ir gadījumā, ja pārkāpums ir sens, nebūtisks un ātri ticis novērsts.

Lai saņemtu aizdevumu, vispirms nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā. Pēc tam iespējams aizpildīt pieteikuma anketu. Tā izskatīšana notiek dažu minūšu laikā, tāpēc ātrais kredīts internetā ir laba iespēja situācijās, kad aizdevums nepieciešams steidzami.

Ātrais  kredīts internetā sniedz iespēju nepieciešamo naudas summu saņemt ērti un vienkārši. Tomēr jāatceras, ka aizdevums būs jāatdod, tāpēc būtiski pirms aizdevuma ņemšanas izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s