SMS kredīts līdz 400 latiem

SMS kredītsJa Jums ir nepieciešams ātrs un vienkārši noformējams aizdevums vairāku simtu latu apmērā kompānijas SMS Credit piedāvātais SMS kredīts ir labākais risinājums. Tas ir lieliski piemērots situācijām, kad vajadzīgi nelieli naudas līdzekļi dažādu patēriņa izdevumu segšanai, kā arī brīžos, kad saskarieties ar neparedzētiem izdevumiem, piemēram, pienāk negaidīts rēķins.

SMS Credit piedāvātais SMS kredīts ir aizdevuma veids, ko iespējams noformēt un saņemt tikai dažu minūšu laikā. Viss, kas Jums jādara – jānosūta īsziņa un dažu minūšu laikā naudu ieskaitīs Jūsu bankas kontā. Tieši tāpēc SMS kredītu mēdz dēvēt arī par aizdevumu ar īsziņas palīdzību. Šis aizdevums:

  • ir līdz 400 latiem liels;
  • jāatmaksā 30 dienu laikā;
  • pieejams no 20 gadu vecuma.

SMS Credit piedāvātā aizdevuma maksimālais apmērs ir līdz 400 latiem. Summa ir salīdzinoši neliela, jo aizdevums nav paredzēts ilgtermiņā mērķu sasniegšanai, piemēram mašīnas vai mājokļa iegādei. Tas vairāk ir piemērots situācijām, kad saskarieties ar neplānotiem izdevumiem, piemēram, ir pienācis negaidīts rēķins vai ir nepieciešams veikt nelielu remontu. Tāpat SMS kredīts noderēs, lai izmantotu īpaši izdevīgus akcijas piedāvājumus un veiktu nelielus pirkumus.

Lai saņemtu 400 latus lielu aizdevumu, Jums ir jābūt kompānijas pastāvīgajam klientam, jo maksimālais aizdevuma apmērs ir pieejams tikai no trešās aizņemšanās reizes. Pirmā kredīta apmērs ir līdz 200 latiem, bet, ja aizņematies otro reizi pie SMS Credit, Jūs varat saņemt līdz 300 latiem lielu kredītu.

SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, kas jāatmaksā ne ilgāk kā 30 dienu laikā. Nepieciešamības gadījumā aizdevuma atmaksas termiņu gan ir iespējams nedaudz pagarināt. Tiesa, tas ir maksas pakalpojums un aizdevuma atmaksas termiņu ir jāpagarina pirms pienāk tā atmaksas datums.

Lai saņemtu aizdevumu ar īsziņas palīdzību, Jums ir jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Kredīts ir pieejams gan pilsoņiem, gan nepilsoņiem. Aizdevumu ar īsziņas palīdzību nevar saņemt personas ar kavētiem kredītu maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s