Sms kredīti – nauda kontā jau 15 minūtēs

SMS kredīti pie VivusSms kredīti ir viens no populārākajiem kredītu veidiem, jo to noformēšana ir vēl vienkāršāka- lai saņemtu nepieciešamo aizdevumu, jānosūta tikai viena īsziņa. Jāpiebilst – pirms šī pakalpojuma izmantošanas nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā. Tas vajadzīgs, lai aizdevējs spētu noteikt, kam kredīts tiek izsniegts.

Sms kredītus saņemt iespējams pie vairākiem ātro kredītu sniedzējiem. Kā jau minēts, ja aizdevums tiek ņemts pirmo reizi, vispirms nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā. Tas ir ērti un vienkārši izdarāms, un prasīs vien dažas minūtes.

Pēc reģistrēšanās iespējams pieteikties aizdevumam. To iespējams izdarīt turpat internetā vai arī ar īsziņas palīdzību. Lai to veiksmīgi izdarītu, jāseko aizdevēja mājas lapā pieejamām norādēm. Šādu aizdevuma veidu piedāvā vairāki aizdevēji, tai skaitā arī vivus.lv, kas saviem klientiem piedāvā aizdevumus līdz pat 1000 latu apmērā.

Sms kredīti ir ērtākais veids kā saņemt aizdevumu, jo tam pieteikties var jebkurā laikā un vietā. Aizdevēja mājas lapā jāreģistrējas tikai vienu reizi, tāpēc turpmākās reizēs ātri un vienkārši aizdevumam iespējams pieteikties ar vienas īsziņas palīdzību- tātad to iespējams izdarīt pat no vietas, kur internets nav pieejams. Aizdevuma pieteikuma izskatīšana notiek īsā laikā- līdz ar to arī  kredīta summa ātri vien tiks ieskaitīta norādītajā bankas kontā.

Sms kredīti pie vivus.lv pieejami Latvijā dzīvojošām personām, kas sasniegušas 20 gadu vecumu. Lai arī aizņemties ir vienkārši, ērti un ātri, tomēr jāatceras, ka kredīts uzliek saistības, tāpēc pirms aizņemšanās rūpīgi jāizvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s