Ātrie kredīti īstajā brīdī

Ātrie kredīti pie VivusGadās reizes, kad ir nepieciešamāka kāda prāvāka naudas summa, jo ir gadījusies kāda ķibele, kas konkrētajā brīdī nav pa kabatai. Ir nepieciešams steidzams automašīnas remonts, jānomaina ledusskapis, vai steidzami jāmēro kāds attālāks ceļš. Šādos gadījumos, kad liksta pārsteidz negaidīti, lieti noder ātrie kredīti. Aizņemies no Vivus.lv un atdod līdz pat diviem gadiem.

Lai saņemtu ātro kredītu, Tev ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem ar pozitīvu kredītvēsturi. Tu vari aizņemties arī tad, ja esi nepilsonis, taču tad Tev ir jābūt Latvijas personas kodam. Katram kredītņēmējam tiek piemērots individuāls kredītlimits, taču to ir iespējams palielināt, laicīgi atmaksājot aizņemto naudas summu.

Piesakies ātrajam kredītam Vivus.lv galvenajā lapā. Kredīta kalkulatorā norādi vēlamo naudas summu no 50 līdz 1000 latiem, un atmaksas termiņu no viena līdz 24 mēnešiem. Kad tas ir izdarīts, spied – saņemt aizdevumu.Aizpildi anketā prasītos datus – personas kodu, mobilā tālruņa numuru, e-pasta adresi un Vivus.lvonline profila paroli. Lai reģistrētu savu bankas kontu, jāpārskaita Ls 0,01 uz Vivus.lv bankas kontu. Priekšrocības būs Swedbank, SEB, Citadele, Nordea, DNB, GE Money un Norvik banku klientiem, kuri pēc kredīta pieteikuma izskatīšanas naudu savā kontā saņems 15 minūšu laikā. Citu banku klientiem var nākties gaidīt līdz trijām darba dienām.Par kredīta piešķiršanu  tiksi informēts ar SMS.

Pārlūko savas kredītsaistības Vivus.lv online lietotāja profilā, kur atradīsi līguma noteikumus, kredīta maksājumu grafiku kā arī aizdevuma pagarināšanas nosacījumus. Tas ir ērti! Ja rodas problēmas ar kredīta atmaksu laikā – neuztraucies! Vivus.lv Tev piedāvā pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Pārskaiti ātrā kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas maksu uz Vivus.lv bankas kontu un atdod aizņemto naudu mēnesi vēlāk.

Neļauj dažādām ikdienas problēmām Tevi izsist no līdzsvara. Aizņemies no lielākā interneta kredītu devēja Ziemeļeiropā – ērti, droši, vienkārši un ātri. Vivus.lv ātrā kredīta pakalpojumus ar kvalitātes sertifikātiem ir novērtējis Bureau Veritas Certificationun Patērētāju tiesību aizsardzības centrs.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s