Naudas aizdevums sadzīves tehnikas iegādei

Naudas kredīts tehnikaiMūsu ikdienas gaitas ir teju neiedomājamas bez kvalitatīvas lielās un mazās sadzīves tehnikas. Lai ko vēlētos darīt – izmazgāt vai izgludināt veļu, uzsildīt ēdienu, ieveidot matus vai vienkārši, izdzert karstu rīta kafijas krūzi, visur nepieciešama sadzīves tehnika. Šī iemesla dēļ mūsu ikdienas gaita var būt pamatīgi izsista no sliedēm, piem., salūstot veļas mašīnai. Šādos gadījumos tā pēc iespējas ātrāk jāsalabo vai jānomaina pret jaunu, bet ko darīt, ja nav lieku līdzekļu?

Steidzami nepieciešama jauna tehnika?

Gan steidzamos gadījumos, kad pēkšņi jāiegādājas jauna tehnika, gan jau saplānotam tehnikas pirkumam lieliski noder naudas aizdevums internetā. Protams, vislabāk jau iegādāties visu par savu naudu, tomēr bieži gadās situācijas, kad zināms, ka nauda būs nedaudz vēlāk, bet tā nepieciešama jau tagad. Lai nevajadzētu dzīvot bez ērtībām un atlikt pirkumu, ikviens var nepieciešamo summu aizņemties tepat internetā.

Nelieliem pirkumiem mierīgi pietiek ar bezmaksas kredītu, ko var saņemt aizņemoties pie aizdevēja pirmo reizi (ja vien šāda iespēja tiek piedāvāta). Tomēr, tā kā gandrīz visi aizdevēji izsniedz naudu vien uz 30 dienām, jārēķinās ar tās atmaksu laikus. Lielākiem pirkumiem izdevīgāks būs aizdevums, kas pieejams uz ilgāku laiku, kā tas ir pie ātro kredītu kompānijas Vivus.lv.

Kāpēc Vivus?

  • Bezmaksas aizdevuma pieprasījuma izskatīšana;
  • Bezmaksas aizdevuma izsniegšana;
  • Konfidencialitāte un datu drošība;
  • Vairākas iespējas aizdevuma saņemšanai un atgriešanai;
  • Nauda tiek pārskaitīta klientam jau 15 minūtēs.

Ātrais naudas aizdevums līdz 1000 latiem

Vivus darbojas Latvijā jau kopš 2002.gada un saviem klientiem piedāvā ātros naudas aizdevumus no 50 līdz 1000 latiem. Atmaksas termiņš no 1 līdz 24 mēnešiem. Aizņemties drīkst Latvijas Republikas iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 75 gadiem ar pozitīvu kredītvēturi. Tas arī viss, nekādu dokumentu, nekādu formalitāšu. Papildus nepieciešams tikai bankas konts, mobilais tālrunis un e-pasts.

Aizņemies šeit: https://www.vivus.lv/

Vivus naudas aizdevums pašlaik ir viens no izdevīgākajiem tiem, kas vēlas ērtu aizdevuma atmaksu, nebaidoties, ka neiekļausies 30 dienās. Tā kā aizņemties var uz laiku līdz 2 gadiem, naudu var atgriezt pakāpeniski, ar ikmēneša maksājumiem. Lieliski derēs, ja jāiegādājas jauna veļas mašīna, ledusskapis vai cita paliela tehnika.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s