Uzticams ātrais kredīts internetā

Ātrais kredīts internetā vivus (2)Ja vēlaties saņemt ātri noformējamu aizdevumu pie kredītdevēja, kam var uzticēties, Vivus ātrais kredīts internetā būs piemērots risinājums. Šo aizdevumu ir iespējams saņemt tikai dažu minūšu laikā no jebkuras vietas Latvijā, kur pieejams internets un darbojas mobilais tālrunis. Turklāt Vivus ir labi zināma un stabila kompānija, kas rūpējas par savu klientu labklājību.

Vivus piedāvātais ātrais kredīts internetā ir viens no visātrāk, vienkāršāk un ērtāk noformējamiem aizdevuma veidiem Latvijā. Parasti to ir iespējams saņemt tikai 15 minūšu laikā, izmantojot vien internetu un mobilo tālruni. Lai saņemtu ātro aizdevumu internetā, Jums jāveic dažas ļoti vienkāršās darbības:

  • Jādodas uz interneta vietni Vivus.lv;
  • Sekojot norādēm, jāveic reģistrācija;
  • Jāapstiprina reģistrācija;
  • Jānoformē aizdevums.

Ātrais kredīts internetā pie Vivus ir pieejams bez ķīlas, galvojuma vai citu sarežģītu un laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Tas aizdevuma noformēšanu padara daudz vienkāršāku un ērtāku. Bieži, lai noformētu kādu no formalitātēm, nepieciešamas vairākas dienas, turklāt Jums var nākties piesaistīt trešās personas savu finanšu jautājumu risināšanai.

Maksimālā aizdevuma summa, ko Jūs varat saņemt pie Vivus, ir līdz 1000 latiem. Tiesa, tā pieejama tikai daļai kompānijas klientu. Katram Vivus klientam nosaka individuālu kredītlimitu, ņemot vērā vairākus faktorus, piemēram, to, cik ilga ir bijusi sadarbība ar attiecīgo klientu. Vivus ātrais kredīts internetā ir jāatmaksā laikā līdz 24 mēnešiem.

Viens no galvenajiem Vivus mērķiem ir nodrošināt abpusēji izdevīgu sadarbību ar klientu. Lai to panāku, Vivus ievēro godīgu aizdevumu izsniegšanas politiku un cenšas maksimāli informēt savus klientus par ātro aizdevumu internetā priekšrocībām, kā arī pienākumiem, ko uzliek kredītsasitības. Vivus ir arī Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs. Asociācijas mērķis ir sakārtot ātro aizdevumu nozari un nodrošināt, ka ātrais kredīts internetā patiešām ir uzticams aizdevums.

Lai vēl vairāk pasargātu savus esošos un topošos klientus, Vivus piedāvā iepazīties arī ar informāciju par situācijām, kad ir un un kad nav ieteicams pieteikties ātrajam aizdevumam. Tāpat kompānija piedāvā detalizētu informāciju par to, kā saņemt un atmaksāt aizdevumu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s