Ātrais kredīts internetā pie Vivus

vivus kredītsVēlies saņemt ātri un ērti noformējamu aizdevumu, pat neizejot no mājām? Vivus piedāvātais ātrais kredīts internetā būs lielisks risinājums. Tas ir aizdevums, ko iespējams noformēt un saņemt tikai dažu minūšu laikā. Jums nevajadzēs doties uz banku vai citu kredītiestādi, jo visas nepieciešamās darbības ir iespējams veikt, izmantojot vien datoru ar interneta pieslēgumu un mobilo tālruni.

Vivus ātrais kredīts internetā ir aizdevuma veids, kas paredzēts dažādu neparedzētu izdevumu segšanai un brīžiem, kad steidzami nepieciešama nauda. Tas noderēs, lai apmaksātu negaidītu rēķinu, veiktu iepriekš neplānotu pirkumu, izmantotu izdevīgu akcijas piedāvājumu, iztiktu līdz nākamai algas dienai vai segtu citus izdevumus.

Ātrais kredīts internetā pie Vivus:

  • pieejams tikai 15 minūšu laikā;
  • maksimālais aizdevuma apmērs līdz 1000 latiem;
  • aizdevuma atmaksas termiņš līdz 24 mēnešiem.

Kredīts internetā ir viens no visātrāk un vienkāršāk noformējamiem aizdevuma veidiem, jo visas nepieciešamās darbības tā saņemšanai ir iespējams veikt internetā, pat neizejot no mājām. Jums nevajadzēs doties uz banku, stāvēt garā rindā un kārtot neskaitāmas formalitātes. Aizdevums ir pieejams bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Parasti naudu klienta kontā ieskaita 15 minūšu laikā.

Aizdevums internetā ir pieejams Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu, ir nepieciešama pieeja internetam, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, e-pasta adrese un atvērts bankas konts. Ātrais kredīts internetā nav pieejams personām ar kavētiem kredītu maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām.

Maksimālais aizdevuma apmērs, ko iespējams aizņemties pie Vivus, ir 1000 lati.  Tik liela kredīta summa gan nav pieejama pilnīgi visiem kompānijas klientiem, jo katram kredītlimitu aprēķina individuāli un tas var būt arī mazāks nekā maksimālais aizdevuma apmērs. Viens no kritērijiem, pēc kā nosaka kredītlimita apmēru, ir klienta sadarbība ar Vivus.

Aizdevuma atmaksas termiņš ir līdz 24 mēnešiem. Tas nozīmē, ka aizdevumu var sadalīt vairākās daļās un atmaksāt ilgākā laikā nekā citus ātros kredītus. Tas sniedz iespēju saņemt aizdevumu arī personām, kas nevar atļauties atmaksāt visu aizdevumu mēneša laikā.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s