Ar ko Vivus kredīts atšķiras no citiem?

vivusĀtros aizdevumus, kas ir viens no populārākajiem kredīta veidiem Latvijā, piedāvā vairāk nekā desmit dažādas kompānijas. Viena no tām ir arī Vivus. Tās piedāvātais aizdevums no citiem līdzīga veida kredītiem atšķiras ar vairākām būtiskām priekšrocībām, piemēram, ievērojami lielāku aizdevuma apmēru un daudz garāku iespējamo kredīta atmaksas termiņu.

Vivus ir viena no populārākajām ātro aizdevumu kompānijām. Tās piedāvātais kredīts ir lieliska iespēja saņemt ātri, ērti un vienkārši noformējamu aizdevumu dažādu mērķu sasniegšanai. Viss, kas nepieciešams, lai saņemtu aizdevumu, ir dažas minūtes Jūsu laika, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, pieeja internetam, e-pasta adrese un atvērts bankas konts.

Naudu pie Vivus ir iespējams saņemt tikai 15 minūšu laikā, pat neizejot no mājām. Kredītu iespējams saņemt bez ķīlas, galvojuma vai citu laikietilpīgu un sarežģītu formalitāšu kārtošanas. Viss, kas Jums jādara, lai saņemtu naudu, ir:

  • Jādodas uz Vivus mājas lapu;
  • Sekojot norādēm, jāveic reģistrācija;
  • Jānoformē aizdevums, norādot vēlamo kredīta ampēru un atmaksas termiņu.

Arī citus ātros aizdevumus ir iespējams noformēt internetā ļoti īsā laikā. Viena no galvenajām Vivus priekšrocībām, salīdzinot ar citiem līdzīga veida kredītiem, ir aizdevuma apmērs. Tas ir ievērojami lielāks. Parasti ātrie kredīti nav lielāki par dažiem simtiem latu, bet ar Vivus Jūs varat aizņemties līdz pat 1000 latiem.

Otra Vivus priekšrocība ir elastīgie atmaksas nosacījumi un salīdzinoši garais atmaksas termiņš. Parasti ātrie kredīti ir jāatmaksā viena mēneša laikā, bet ar Vivus Jūs varat atmaksāt aizdevumu laikā līdz pat 24 mēnešiem. Atkarībā no tā, cik lielu ikmēneša maksājumu Jūs varat atļauties, izvēlieties garāku vai īsāku aizdevuma termiņu un atmaksājiet kredītu pa daļām.

Vivus ātrais kredīts ir pieejams Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, gan pilsoņiem, gan nepilsoņiem, vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Kredīts nav pieejams personām, kam ir pārkāptas parādsaistības vai kavēti kredītu maksājumi. Pirms piesakieties kredītam, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas to atmaksāt un neaizņemieties, ja Jums nav pietiekami lielu un regulāru ienākumu kredītsaistību segšanai.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s