Ātrie kredīti internetā

Ātrie kredītiĀtrie kredīti internetā ir aizdevuma veids, kura galvenā priekšrocība ir ātra, ērta un vienkārša noformēšana. Naudu parasti ir iespējams saņemt tikai dažu minūšu laikā, turklāt visas nepieciešamās darbības tās saņemšanai ir iespējams veikt pat neizejot no mājām. Ātrie kredīti internetā pašlaik ir pieejami pie vairāk nekā 10 dažādām kompānijām, un viens aizdevējiem, kas piedāvā šo aizņemšanās iespēju, ir Vivus.

Ātros kredītus internetā raksturo sekojošas pazīmes:

  • Pieejami ļoti īsā laikā;
  • Tie ir īstermiņa aizdevumi;
  • Maksimālās aizdevumu summas ir salīdzinoši nelielas.

Ātrie kredīti internetā parasti ir pieejami tikai dažu minūšu līdz pāris stundu laikā. Piemēram, pie Vivus naudu ir iespējams saņemt tikai 15 minūšu laikā. Īsais aizdevuma noformēšanas laiks padara to lieliski piemērotu situācijām, kad steidzami nepieciešama nauda, piemēram, ir pienācis negaidīts rēķins, vēlaties iegādāties kādu akcijas preci vai jāsedz citi izdevumi.

Aizdevuma noformēšana ir tik ātra un vienkārša, jo tā saņemšanai nav nepieciešama ķīla vai galvojums. Tas ievērojami samazina kredīta noformēšanas laiku. Tāpat būtiski, kas visas nepieciešamās darbības aizdevuma noformēšanai ir iespējams veikt no mājām, izmantojot vien internetu un aktīvu mobilā tālruņa pieslēgumu. Jums nevajadzēs tērēt laiku un enerģiju, lai dotos pie aizdevēja un kārtotu neskaitāmas formalitātes.

Internetā noformējamie kredīti parasti ir īstermiņa aizdevumi, kas jāatmaksā viena mēneša laikā. Tiesa, daži kredītdevēji piedāvā iespēju saņemt aizdevumu arī uz ilgāku laiku un atmaksāt pa daļām. Piemēram, Vivus ātrie kredīti internetā ir jāatmaksā laikā līdz 24 mēnešiem. Ikmēneša maksājums un aizdevuma kopējās izmaksas ir atkarīgas no summas, ko aizņematies, kā arī no aizdevuma atmaksas laika.

Parasti ātrie kredīti internetā ir ļoti nelieli – to apmērs reti kad pārsniedz dažus simtus latu. Personai pieejamā aizdevuma apmērs ir atkarīgs ne vien no kompānijas, pie kā aizņemas, bet arī cietiem kritērijiem. Daudziem aizdevējiem būtiska ir iepriekšējā sadarbība ar klientu, tāpēc pastāvīgajiem klientiem, kas iepriekš nav pārkāpuši aizņemšanās nosacījumus, ir pieejami lielāki aizdevumi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s