Vivus kredīts internetā pieejams tikai 15 minūtēs

ātrie krediti vivus.lvNepieciešams izdevīgs un ērts kredīts internetā, ko iespējams saņemt ļoti īsā laikā? Vivus aizdevums būs lielisks risinājums, jo tas ir pieejams tikai 15 minūšu laikā, pat neizejot no mājām. Visas nepieciešamās darbības kredīta saņemšanai ir iespējams veikt, izmantojot vien mobilo tālruni un internetu.

Vivus kredīts internetā ir aizdevums, ko pilnībā ir iespējams noformēt ar interneta un mobilā tālruņa palīdzību. Jums pat nevajadzēs doties uz banku, lai parakstītu aizdevuma līgumu. Tāpat jums nevajadzēs kārtot ķīlu, galvojumu vai citas sarežģītas un laikietilpīgas formalitātes. Viss, kas jums jādara, ir:

  • Dodieties uz interneta vietni vivus.lv;
  • Sekojot norādēm, veiciet reģistrāciju;
  • Noformējiet aizdevumu.

Ja atbilde par aizdevuma piešķiršanu būs pozitīva, jau pēc pavisam neilga brīža naudu ieskaitīs jūsu bankas kontā. Personām, kas jau ir reģistrējušās pie Vivus, piesakoties atkārtotam aizdevumam, vēlreiz reģistrēties nav nepieciešams.

Maksimālā aizdevuma summa, kas pieejama pie Vivus, ir līdz 1000 latiem. Tas ir pietiekami, lai segtu dažādus nelielus un neparedzētus izdevumus, piemēram, apmaksātu negaidītu rēķinu, veiktu iepriekš neplānotu pirkumu vai iztiktu līdz nākamai algas dienai. Tāpat kredīts internetā pie Vivus noderēs arī lielāku mērķu sasniegšanai.

Vivus kredīts internetā ir piemērots ikvienam, arī personām, kas nevar atļauties segt vairākus simtus lielas parādsaistības viena mēneša laikā. Parasti ātrie kredīti ir jāatmaksā 30 dienās, bet ar Vivus jūs varat naudu atdot pa daļām laikā līdz diviem gadiem. Atkarībā no tā, cik lielu ikmēneša maksājumu jūs varat atļauties, izvēlieties aizdevuma atmaksas termiņu. Ņemiet vērā, ka jo garāku atmaksas termiņu izvēlēsities, jo mazāks būs ikmēneša maksājums, bet lielākas būs kopējās aizdevuma izmaksas.

Īpaši izdevīgs kredīts internetā pie Vivus ir brīžos, kad nauda nepieciešama uzreiz, jo tas ir pieejams arī ārpus ierastā banku darba laika – brīvdienās un vēlu darba dienu vakaros. Vivus strādā un izsniedz kredītus katru dienu no 7.00 lūdz 24.00, bet pieteikumus aizdevumiem var iesniegt jebkurā diennakts laikā.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s