Viasms SMS kredīts

viasms.lv sms kredītsViasms ir ātro kredītu kompānija, kas dibināta 2008.gadā. Viasms izsniedz ātros kredītus internetā un SMS kredītus ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Čehijā, Polijā, Zviedrijā un Spānijā. Viasms piedāvā arī lielāka apmēra naudas kredītus un preču kredītus. Ātro kredītu kompānija ir ieguvusi cilvēku piekrišanu un uzticību visās valstīs, kurās darbojas. Viasms piedāvātie nelielie aizdevumi ar salīdzinoši īsu apmaksas periodu ir pieprasīti un nepieciešami. Ilgo gadu pieredze ļauj sniegt klientiem vislabāko apkalpošanu un vislabākos noteikumus. Viasms sadarbojas ar Īstermiņa Aizdevumu Izsniedzēju asociāciju un Latvijas Nebanku kredītdevēju asociāciju, kas pierāda, ka Viasms ir drošs un uzticams aizdevējs, no kura saņemt ātro aizdevumu varēsi bez liekām problēmām, ja vien pats ievērosi visus noteikumus.

Pats populārākais no Viasms piedāvātajiem kredīta veidiem ir SMS kredīts. SMS kredīts savu popularitāti ir ieguvis pateicoties plašai pieejamībai. SMS kredītam pie Viasms drīkst pieteikties jebkura persona vecumā no 20 līdz 70 gadiem, ja vien šai personai nav nenokārtotas parādsaistības ar kādu kompāniju. Viasms neliks neko ieķīlāt, lai saņemtu kredītu, neprasīs galvotāju un, visticamāk, arī nepārbaudīs, vai aizņēmēja ienākumi ir oficiāli. Tieši šī iemesla dēļ Viasms piedāvātos pakalpojumus, to skaitā arī SMS kredītu, labprāt izvēlas tādi cilvēki, kuriem kāda iemesla dēļ banka kredītu nepiešķirtu.

Lai pieteiktos SMS kredītam pie Viasms, ir tikai jānosūta īsziņa, kurā norādīts, cik liela kredīta summa nepieciešama, kā arī vēlamais kredīta apmērs. Īsziņa noteikti jāsūta no tā mobilā tālruņa numura, kurš tika norādīts, reģistrējoties Viasms mājas lapā. Reģistrācija Viasms mājas lapā ir vienreizēja, to nebūs nepieciešams veikt pirms katras reizes, kad vēlēsies pieteikties SMS kredītam.

Lai vairāk uzzinātu par SMS kredītu un citām aizdevumu iespējām pie Viasms – ienāc ŠEIT!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s