Ātrais kredīts internetā no Viasms

viasms.lv atrais kredīts internetāPēdējā piecgadē Latvijā populāri kļuvuši ātrie kredīti, kurus iespējams noformēt internetā. Tas ir vienkārši, ātri un ērti ikvienam pilngadīgam interneta lietotājam, kam radušās negaidītas finansiālas problēmas vai arī vēlme īstenot kādu sen kārotu sapni.

Latvijas kredītu aizdošanas pakalpojumu tirgū darbojas vairāki nebanku kreditori. Viens no zināmākajiem ir uzņēmums Viasms, kas savus pakalpojumus sniedz interneta mājas lapā ar tādu pašu domēnu – viasms.lv.

Zināms, ka Viasms bija otrais celmlauzis Latvijā, piedāvājot saviem klientiem ātrā kredīta aizdevumus internetā, tādējādi neparedzētiem gadījumiem iegūstot finansiālu glābiņu nieka 15 minūšu laikā. Līdz ar to nojaušams, ka minētais kreditors ir ar lielāku pieredzi klientu apkalpošanā, labākajiem noteikumiem, kā arī tam piemīt lielāka atbildība un profesionālāka rīcība attiecībā uz klientiem. Neskaitāmi klienti, kas izmantojuši Viasms piedāvātos pakalpojumus, ar lielu pārliecību apgalvo, ka šī ātro kredītu kompānija noteikti ir uzticamākais un izdevīgākais naudas aizdevējs starp nebanku kreditoriem. Patlaban uzņēmums Viasms stabili turas Latvijas populārāko ātro kredītdevēju četriniekā.

Jāpiemin, ka Viasms ātros kredītus internetā izsniedz jau kopš 2009. gada. Turklāt šis uzņēmums ātros kredītus internetā izsniedz ne tikai Latvijā, bet arī daudzās citās Eiropas valstīs, piemēram, Lietuvā, Čehijā, Polijā, Zviedrijā un Spānijā. Un visās šajās valstīs Viasms kompānija ir ieguvusi cilvēku piekrišanu un uzticību, jo tās piedāvātie nelielie aizdevumi ar salīdzinoši īsu apmaksas periodu ir pieprasīti un iedzīvotājiem ļoti nepieciešami dažādās dzīves situācijās.

Latvijā esošais uzņēmums Viasms ir viens no strauji augošās grupas SIA „VIA SMS Group” uzņēmums. Tam ir daudzsološa nākotne, jo tas ieguvis nesatricināmu klientu uzticību un paļāvību. Saprotams, ka uzņēmuma klienti ir privātpersonas. Atbilstoši esošajam pieprasījumam uzņēmums izsniedz aizdevumus līdz pat 1000 latiem ar atmaksas termiņu līdz vienam gadam. Kā jau iepriekš tika minēts, šie Viasms izsniegtie aizdevumi ir paredzēti neparedzētu pirkumu iegādei vai finansiālu problēmu risināšanai.

Lai iepazītos ar ātrā kredīta iegūšanas noteikumiem, prasībām un atmaksāšanas iespējām, atliek vien ieiet un reģistrēties interneta mājas lapā viasms.lv.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s