Inovatīvs grāmatvedības risinājums

conssilium.lvVai zinājāt, ka algots grāmatvedis nav vienīgā iespēja, kā saņemt kvalitatīvus un augstvērtīgus grāmatvedības pakapojumus? SIA Consilium piedāvāties grāmatvedības pakalpojumi spēs sniegt tieši tādu pašu rezultātu kā algots grāmatvedis.

SIA Consilium vērtība – klients

  • administratīvo izmaksu samazināšana, centralizējot visas uzņēmumam svarīgās vadības funkcijas vienuviet,
  • elastīgu pārorientācija uz ikdienas prioritātēm,
  • mērķtiecīga pieeju klienta vajadzībām, īsā laika periodā pielietojot nepieciešamās kompetences un risinājumus,
  • orientācija uz konkrēta rezultāta sasniegšanu saskaņā ar klienta vēlmēm.

Grāmatvedības pakalpojumi no SIA Consilium palīdzēs apstrādāt grāmatvedības pirmdokumentus, sniegs sadarbību ar zvērinātiem revidentiem, pārstāvēs uzņēmumu attiecībās ar Valsts Ieņēmumu Dienestu (VID) un citām valsts uzraudzības institūcijām, kā arī spēs optimizēt uzņēmuma darbību un nospraustos mērķus.

Cik izmaksās

Aizpildiet pieteikuma anketu SIA Consilium mājaslapā un darbinieki sazinoties ar Jums sniegs cenas piedāvājumu, kā arī ieteiks labāko risinājumu tieši Jūsu uzņēmumam!

Algota grāmatveža trūkumi

Grāmatvedības pakalpojumi no SIA Consilium palīdzēs optimizēt Jūsu darbu. Piekritīsiet, ka grāmatvežiem bieži vien nav padziļināta skata uz nozari un tirgu kopumā, savukārt Jums kā uzņēmējam nākas iekārtot un uzturēt darba vietu, kā arī rūpēties par programmatūras un atjauninājumu iegādi. Nav skaidri zināmi izpildītie un neizpildītie uzdevumi, savukārt grāmatvedības pakalpojumi, ko piedāvā SIA Consilium, veic pastāvīgu dokumentu ievades procesu atskaiti. Jums kā uzņēmējam noteikti ir jādomā par darbinieka kompetenci un tās uzturēšanu ar dažādu kursu palīdzību, kā arī jāspēj reaģēt situācijās, kad darbinieks dodas atvaļinājumā, pēkšņi saslimt u.c. – kas rada papildus stresu un spēku zudumu, ko Jūs varētu izmantot, lai izstrādātu idejas uzņēmuma popularizēšanai un attīstīšanai.

Jums nav jāiesaistās ikdienas datu apstrādes darbos – maksājumu sagatavošanā, rēķinu saņemšanā, dokumentu pārbaudē un kļūdu labošanā. Ļaujiet to visu paveikt SIA Consilium profesionālajiem un augsti kvalificētajiem darbiniekiem, kas neilgā laika posmā spēs sasniegt labus rezultātus, kas palīdzēs optimizēt Jūsu uzņēmuma darbību. SIA Consilium piedāvātie grāmatvedības pakalpojumi noderēs gan standarta situācijās, gan arī nestandarta – kad zināšanas un prasmes ir nepieciešamas divtik lielā apmērā!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s