HIPO.LV FINANSĒJUMS BIZNESAM

Valsts atbalsts

Ja vajadzīgi finanšu līdzekļi, kuri sekmēs iespēju uzsākt savu biznesu vai pilnveidot līdzšinējo, labs risinājums ir Hipotēku bankas (Hipo.lv) piešķirtie mikroaizdevumi. Hipotēku bankas finansējuma biznesam ietvaros aizdevumi var tikt izsniegti komercdarbības kapitālam un ieguldījumiem. Par galvotāju biznesa mikroaizdevumam ir jāpiesaista uzņēmuma īpašnieks. Hipotēkas bankā mikrokredīta laiks ir 5 gadi. Maksimālā aizdevuma naudas summa ir līdz 10 tūkstošiem latu jeb 14 228.72 eiro, bez tam apgrozāmiem resursiem līdz pieci tūkstoši latu (7 114,36 EUR).

http://www.hipo.lv/lv/attistibas_programmas/

Mikrokredīta izdevības

Mikrokredīts ir vienas reizes Hipo.lv izsniegts finansējums biznesa darbības sekmēšanai. Mikroaizdevuma ilgums ir līdz pieciem gadiem un finansējumam var pieteikties mazie uzņēmumi, kuriem:
*peļņa no saimnieciskās darbības (neto) nav lielāka kā 1.4 milj. latu, kas ir 1 992 020.53 eiro;
*slodžu daudzums uzņēmumā nepārsniedz 10 vienības;
*kopējā parādu summa nesastāda vairāk kā71 143.59 eiro jeb 50 000 LVL (Hipotēku un citās bankās, kā arī finanšu institūcijās;
*nav nodokļu, valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu parādi.
Mikrokredītu biznesam var iegūt arī jaunie uzņēmēji, kuriem pēc Hipotēku bankas finansējuma apstiprināšanas divu mēnešu laikaposmā jāreģistrējas kā saimnieciskās darbības veicējam.
Hipo.lv sniegtie pakalpojumi
Katram mikrokreditēšanas programmas klientam būs pieejama Hipotēku bankas internetbanka HipoNet, ar kuru varēs parocīgāk pārvaldīt un realizēt saņemto mikroaizdevumu. Par HipoNet lietotāju var pieteikties ikvienā Hipotēku bankas filiālē un Attīstības programmu konsultāciju centros.
Valūtas konvertācijas pakalpojums ir pieejams ikkatram Hipotēku bankas klientam ar aktīvu aizdevumu, turklāt valūtas konvertācijas darījumi notiek pēc Hipotēkas bankas izvirzītajiem valūtas maiņas kursiem. Ja uzņēmuma darbības nozare saistīta ar starptautisko vai lokālo tirdzniecību, Hipotēku banka piedāvā vairākas dokumentārās operācijas. To piedāvājumā ir šādas darbības: dokumento inkaso, akreditīvs, bankas galvojums. šis pakalpojums dos iespēju izvēlēties uzņēmumam izdevīgāko norēķinu plānu ar tirdzniecības darījumu partneriem. Hipotēku banka saviem klientiem piedāvā dažādus privatizācijas sertifikātu pakalpojumus: pagaidu un atkārtota privatizācijas konta atvēršana, uzņēmumiem atvērt privatizācijas sertifikātu uzkrāšanas, ieguldījumu un izsoles tirdzniecības kontus. Papildus pakalpojums ir zemes izpirkuma līgumu slēgšana ar bijušajiem zemes īpašniekiem vai mantiniekiem , kam zemes īpašuma tiesības ir atjaunotas, taču piešķirtā zemes platība pārsniedz atjaunojamo.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s