Izmanto TransferGo starptautiskiem naudas pārskaitījumiem

starptautiskie-naudas-parskaitijumiJa vēlaties pārskaitīt naudu izdevīgi uz kādu pasaules valsti, izmantojiet Transfergo sniegtos pakalpojumus un pārskaitiet naudu izdevīgi! Gluži tāpat kā banku pārskaitījumi, arī kompānijas Transfergo.com pārskaitījumu pakalpojumi ir ātri, ērti un uzticami. Daudzi no mums strādā ārvalstīs, kā arī daudziem ir palikuši radi Latvijā, un ir vajadzīgs nosūtīt līdzekļus ikdienas tēriņiem. Kā to izdarīt visērtāk un vislētāk?
KĀDUS PAKALPOJUMUS SNIEDZ NAUDAS PĀRSKAITĪJUMU UZŅĒMUMS TransferGo?
Šobrīd ļoti daudzi ir devušies labāka darba meklējumos uz ārzemēm, bet tuvinieki dzīvo Latvijā, un tāpēc bieži ir nepieciešams nosūtīt līdzekļus uz ārzemēm dažādiem dzīves mērķiem. Transfergo.com piedāvā īpaši lētus naudas pārskaitījumus bez liekām komisijas samaksas.. Vēlies izdevīgi nosūtīt naudu uz ārzemēm? Nosūtiet vajadzīgo summu tikai dažu minūšu laikā. Lai veiktu vietējo maksājumu, Jums jāpārskaita nauda no sava personīgā bankas konta uz TransferGo bankas kontu UK. Ja darījums būs veiksmīgs, Jūsu līdzekļi tiks ieskaitīti diennakts laikā.
KĀDU IEMESLU DĒĻ IZMANTOT KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMUS?
Šī kompānija ir licenzēta un nodarbojas ar salīdzinoši mazu pārskaitījumu veikšanu. Izmantojiet TransferGo pakalpojumus, jo reģistrēšanās netiek pieprasīta papildus samaksa.Pieslēdzoties sistēmā, Jūs ērti varēsiet pārskaitīt naudu dažu minūšu laikā. Kompānijas mājas lapa ir ērta ikvienam, kurš vēlas pārskaitīt naudu.
KĀ VISLABĀK IZMANTOT NAUDAS PĀRSKAITĪJUMU KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMUS?
Kompānija garantē 100% drošību un lietošanas ērtumu, tāpēc izmantojiet šīs firmas sniegtos pakalpojumus. Par firmas darbību rūpējas un to uzrauga AK Finanšu pakalpojumu iestāde (Financial Conduct Authority): 600886 un Apvienotās Karalistes (HM Revenue)
Papildus drošībai ņemiet vērā, ka pārskaitījumus kompānijas TransferGo kontā Jūs varat veikt tikai no sava privātā bankas konta. TransferGo nepiedāvā pārskaitīt summas, kas veiktas no citiem bankas kontiem. Gadījumos, kad ir veikts naudas pārskaitījums no sveša bankas konta – šī summa tiek atgriezta atpakaļ un aprēķināti pārējie maksājumi.
UZ KĀDĀM VALSTĪM IR IESPĒJAMI NAUDAS PĀRVEDUMI AR NAUDAS PĀRSKAITĪJUMU KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMIEM?
Kompānija piedāvā dažāda apmēra starptautiskos naudas pārskaitījumus no UK uz Latviju, Lietuvu, Poliju un Vāciju. Šobrīd klientu vajadzībām TransferGo kompānija piedāvā pakalpojumu – naudas pārvedumus no Eiropas Savienības valstīm uz Apvienoto Karalisti, kā arī tuvākajā laikā tiks attīstīti arī daudzi citi pakalpojumi.
Naudas pārvedums ir viens no vecākajiem piedāvājumiem pakalpojumiem, un tā ir lieliska iespēja dažādās dzīves situācijās ātri saņemt nepieciešamos līdzekļus. Daudzi izmanto banku sniegtās iespējas, taču tiem ir augstas izmaksas un pārvedumi tiek sūtīti daudz ilgāk. Šobrīd TransferGo izsniedz izdevīgus starptautiskos finanšu pārvedumus. Ietaupiet savu laiku un līdzekļus – izvēlieties šīs kompānijas sniegtos piedāvājumus!
VAI VARBŪT LABĀK PĀRVADĀT SKAIDRU NAUDU?
Neriskējiet ar savām finansēm – TransferGo palīdzēs naudas pārvadājumu un pārskaitījumu nodrošināšanā.
TransferGo nepieprasa nekādas slēptās pakalpojuma izmaksas. Ietaupiet savu laiku un finanses – izmantojiet TransferGo. Jāuzsver, ka šīs firmas piedāvājumi ir zināmi, vienkārši un palīdzēs Jums ietaupīt naudu. Svarīgi minēt, ka pakalpojums ir pieejams arī gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem. Nepieciešamības gadījumos Jūsu firmām naudas pārskaitījumi no ārvalstīm izmaksās tikai GBP 1. Atvieglojiet savas ikdienas gaitas ar stabiliem, ērtiem un drošiem naudas pārskaitījumiem! TransferGo speciālisti atvieglos Jūsu ikdienu ar drošiem naudas pārskaitījumiem. Turpmāk Jums vairs nebūs jāiziet no biroja, lai veiktu pārskaitījumus banku iestādēs un nebūs jāmaksā nesamērīgi lielo pakalpojumu cenu. Nepieciešamības gadījumā TransferGo mājas lapā veiciet dažas ērtas darbības un pārskaitījums nonāks saņēmēja kontā diennakts laikā LietojietTransferGo un uzziniet vairāk – https://transfergo.com/lv/help. Jāpiebilst, ka kompānija ir reģistrētaAK kā mazu maksājumupakalpojumusniedzējs. Kompānija nodarbojas ar Jūsu personīgo naudas pārskaitījumu veikšanu, caur klienta paša bankas kontu. Kompānijas sniegtie pakalpojumi ir lēti un viegli saprotami dažāda vecuma cilvēkiem.
NOZĪMĪGI!
Dibinātā kompānija TransferGo ir reģistrēta Apvienotajā Karalistē (AK) kā mazu maksājumu pakalpojumu sniedzējs, kura darbība pakārtota augstākajiem finanšu un personīgās informācijas drošības standartiem. Tās uzņēmējdarbību regulē AK Finanšu pakalpojumu iestāde (Financial Conduct Authority): 600886 un uzrauga AK Viņas Majestātes Ieņēmumu un muitas kontrole (HM Revenue
KONTAKTINFORMĀCIJA TRANSFERGO.COM
Kompānijas TransferGo Ltd adrese:
9th floor, 107 Cheapside
EC2V 6DN
Londona, Lielbritānija.
Tālruņa nummuri: +44 13 2980 1033 un +371 678 59 665
E-pasta adrese: hello@transfergo.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s