ĪSTERMIŅA NAUDAS AIZDEVUMI INTERNETĀ

ātrais kredīts viasmsGadījumos, ja esi nolūkojis kādu sen kārotu preci, nepieciešama nauda rēķinu apmaksai vai ikvienā citā situācijā, kad līdz algai, stipendijai vai citiem ieņēmumiem nepieciešami papildus naudas līdzekļi – izmanto izdevību un saņem naudu savā bankas kontā vien dažās minūtēs, pateicoties ātrajiem kredītiem internetā.

Naudas kredīts tiek piešķirts tik īsā laikā tādēļ, ka aizņemšanās process norisinās internetā, klienta kredīta pieprasījums tiek nosūtīts aizdevējam uzreiz un viņi to tūlīt pat var izskatīt! Turklāt, arī pats aizņemšanās process sastāv tikai no dažiem soļiem, proti, kredīts internetā ir pieejams tad, ja klients ir reģistrējies pie kāda no aizdevējiem, tāpēc: 1) Klientam jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā, pieņemsim, pie ViaSMS. Ir vienkārši jāaizpilda reģistrācijas forma, tas aizņem tikai 1-2 minūtes (vienkārši aizpildot reģistrācijas anketu un pārskaitot no sava bankas konta 0.01 EUR uz kreditora bankas kontu, tādā veidā apliecinot, ka konts pieder konkrētajai personai). 2)   Tad, no sava lietotāja profila klients izdomā cik lielu naudas summu vēlies un piesaka aizdevumu! 3) Kredīta pieprasījums tiek nosūtīts un tad tikai jāgaida atbilde par kredīta piešķiršanu.    Pozitīvas atbildes gadījumā, klienta bankas kontā ir pieprasītā nauda no aizdevēja – jau 10 -15 minūšu laikā! Ja aizdevējam un klientam ir konti atšķirīgās bankās, naudas ienākšana kontā var nedaudz aizkavēties.

ĀTRAIS KREDĪTS BEZ ĶĪLAS

Ātrie kredīti internetā nu jau kļuvuši par ierastu lietu situācijās, kad ātri nepieciešama nauda. Cilvēki labprātāk aizņemas no kreditoriem, nekā aizņemas no ģimenes, radiniekiem vai draugiem. Tas tādēļ, ka naudas kredīts internetā nevar sabojāt attiecības reizē, ja naudu nevar atgriezt noteiktajā laikā, kā tas var būt, aizņemoties no kāda kolēģa vai ģimenes locekļa. Tiek aiztaupīts arī naudas lūgšanas mirklis, jo internetā iespējams ārti veikt kredīta pieprasījumu bez jebkādiem paskaidrojumiem vai pat kauna sajūtas par to, ka ir nācies nokļūt īslaicīgās finansiālās problēmās.

Pie vairākiem ātro kredītu sniedzējiem, lai aizņemtos pat nav nepieciešami nekādi dokumenti vai izziņas. Viss, kas vajadzīgs – kredīta ņēmējam jābūt vismaz 18 gadus vecam Latvijas Republikas iedzīvotam (daži aizdevēji izsniedz naudas aizdevumus no 20 vai 21 gada vecuma). Vajadzīgs arī konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa numurs. Protams, vēlams, lai potenciālajam kredīta ņēmējam nebūtu slikta kredītvēsture.

PIRMAIS KREDĪTS BEZ MAKSAS

Kādos gadījumos ir vērts aizņemties? Bez šaubām pats izdevīgākais ir pirmais ātrais kredīts bez maksas, kas pieejams jaunajiem klientiem jeb tiem, kas aizņemas pirmo reizi. Tā kā tas ir pirmais kredīts bez maksas, tas nozīmē, ka atmaksas termiņa beigās būs jāatdod tā pati summa. Piem., pie ViaSMS jaunajiem klientiem pirmais kredīts bez maksas ir summā līdz 200 eiro.

KO DARĪT, JA SAPROTI, KA NEVARI AIZDEVUMU ATMAKSĀT NOTEIKTAJĀ LAIKĀ?

Ja klients apzinās, ka nevar aizdevumu atgriezt noteiktajā laikā, tas vēl nav iemesls uztraukumam. Parasti vien pāris minūšu laikā pie lielākās daļas (ja ne visiem) ātrajiem aizdevējiem iespējams pagarināt atmaksas termiņu uz vēl dažām dienām vai, piem., mēnesi. Atkarībā no tā, cik daudz laika vajadzīgs. Ja aizņemoties ir pamats domāt, ka šāda iespēja būs jāizmanto, ļoti svarīgi izvēlēties kreditoru, kas tiešām sniedz šo iespēju atlikt atmaksas termiņu. Šādi nodrošinoties, kad naudu nevar atdot laikus, klients ir tikai ieguvējs. Tas ir svarīgi arī, lai saglabātu labu kredītvēsturi un, lai nākotnē varētu atkal aizņemties pie tā paša vai jau cita kreditora.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s