KREDĪTS INTERNETĀ TAVU IECERU ĪSTENOŠANAI

aizdevumi interneta vivusNe vienmēr pietiek savas naudas brīžos, kad tiešām ātri vajag nopirkt kādu jaunu preci vai jānomaksā negaidīti radušies izdevumi. Šādiem mērķiem ir pieejams kredīts internetā, kas tiek izsniegts gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Summas, kas pieejamas pie aizdevējiem mēdz atšķirties, tāpat tāpat kā atmaksas termiņš. Neskatoties uz to, ka aizdevums pieejams tiešsaistē pāris minūšu laikā, tas garantē arī citas būtiskas priekšrocības.

Svarīgākie noteikumi, lai tiktu piešķirts aizdevums:    Klientam jābūt Latvijas Republikas pastāvīgam iedzīvotājam;    Klientam nepieciešams konts kādā no komercbankām, mobilā telefona numurs un e-pasts;  Nepieciešama pozitīva kredītvēsture un nereti arī tiek prasīti dokumenti (konta izraksts) kas apliecina, ka kredītņēmējam ir pastāvīgi ienākumi. Piem., pie Vivus.lv konta izraksts ir jāiesniedz, atkarībā no izvēlētās summas un termiņa.

Runājot par pārējiem nosacījumiem, visbiežāk ir tā, ka pie viena aizdevēja klients var noformēt tikai vienu aizdevumu. Proti, ka vienlaicīgi nav iespējams saņemt divus kredītus. Bet, piem., pie Vivus.lv paņemtais aizdevums var tikt palielināts, paņemot atkārtoti aizdevuma summu sava kredītlimita apmērā. Lai palielinātu aizdevuma apjomu, klientam ir jāieiet privātajā lietotāja profilā un aizdevuma kalkulatorā jāatzīmē nepieciešamais papildus aizdevums jeb papildus vajadzīgā summa.

VEIDI, KĀ AIZŅEMTIES INTERNETĀ

Lai būtu pieejams aizdevums parasti atliek tikai reģistrēties izvēlētā aizdevēja mājas lapā un kredīta kalkulatorā jānorāda aizdevums un laiks uz kādu to vēlas saņemt. Reģistrēšanās process aizņem vien dažas minūtes laika un, ja visa informācija ir patiesa, aizdevums pieejams bez problēmām. Vēl ērtāks process ir aizdevumu piesakot ar SMS starpniecību. Šādos gadījumos lietotājam jau jābūt reģistrētam aizdevēja mājas lapā un ar tas arī viss, lai aizdevums būtu vien vienas īsziņas attālumā.

AIZDEVUMS JEBKURĀ LAIKĀ

Aizņemoties internetā nepieciešams norādīt savu privāto informāciju, tomēr aizdevēji šo informāciju izmanto tikai procesā, kad tiek piešķirts aizdevums un trešajām personām privātos datus nesniedz. Svarīgākais, ka kredīti internetā pieejami tikai dažu minūšu laikā. Gan kredīta apjomu, gan kredīta atmaksas termiņu nosaka klients pats, izmantojot kredīta kalkulatoru. Tādā veidā ikviens uzreiz redz ar cik lieliem procentu vai ikmēneša maksājumiem (aizdevums uz vairākiem mēnešiem) var rēķināties.

Katrā ziņā, mūsdienās kredīts internetā ir viens no labākajiem veidiem kā iegūt sev nepieciešamo summu ātri un bez dokumentiem. Galvenais, lai klients atbilstu visiem kritērijiem, ar ko sīkāk var iepazīties aizdevēju mājas lapās internetā.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s