ĀTRAIS AIZDEVUMS INTERNETĀ – NAUDA KONTĀ JAU 15 MINŪTĒS

ātrais aizdevums internetā viasms.lvBrīžos, kad esi nolūkojis kādu sen kārotu preci, vajadzīga nauda steidzama ārsta apmeklējuma apmaksai vai jebkurā citā situācijā, kad steidzami nepieciešami papildus naudas līdzekļi – izmanto iespēju un saņem naudu savā bankas kontā jau dažās minūtēs, pateicoties ātrajiem kredītiem internetā.

Naudas kredīts tiek piešķirts tik īsā laikā pavisam vienkārša iemesla dēļ – tā kā aizņemšanās process norisinās internetā, klienta kredīta pieprasījums tiek nosūtīts aizdevējam uzreiz , bet izskatīts pieteikums norādītajā darba laikā! Turklāt, arī pats aizņemšanās process sastāv tikai no dažiem soļiem, – ātrais aizdevums internetā ir pieejams tad, ja klients ir reģistrējies pie kāda no aizdevējiem, tāpēc: 1) Klientam jāreģistrējas kreditora mājas lapā. Ir vienkārši jāizvedo lietotāja profils, tas aizņem tikai 1-2 minūtes (aizpildot reģistrācijas anketu un pārskaitot no sava bankas konta 0.01 EUR uz aizdevēja bankas kontu, tādā veidā apliecinot, ka konts pieder konkrētajai personai). 2)   Tad, no sava lietotāja profila klients izlemj cik lielu naudas summu vēlies un piesaka kredītu! 3) Kredīta pieprasījums tiek nosūtīts un aizdevējs izlemj vai piešķirt kredītu.    Pozitīvas atbildes gadījumā, klienta bankas kontā ir pieteiktā nauda no aizdevēja – neticami ātri, vien dažu minūšu laikā! Ja aizdevējam un klientam ir atšķirīgas bankas, naudas ienākšana kontā var nedaudz aizkavēties.

NAUDAS KREDĪTI BEZ ĶĪLAS

Ātrie kredīti parasti tiek izsniegti, ja vajadzīga neliela naudas summa, bet līdz algai vai citiem ikmēneša ienākumiem vēl jāgaida. Cilvēki labprātāk aizņemas no kreditoriem, nekā aizņemas no ģimenes un draugiem. Tas parasti ir tāpēc, ka naudas kredīts internetā nesabojās savstarpējās attiecības gadījumā, ja naudu nevar atgriezt laikus, kā tas varētu notikt, aizņemoties no sev pazīstamiem cilvēkiem. Tiek aiztaupīts arī pats aizdevuma lūgšanas neērtais process, jo internetā var vienkārši iesniegt kredīta pieteikumu bez jebkādiem nepatīkamiem lūgumiem vai neērtās sajūtas par to, ka ir nācies nonākt īslaicīgās finansiālās problēmās.

Naudas aizdevumi ir pieejami ikvienam, atkarībā no vajadzīgās aizdevuma summas un atmaksas dienu skaita. Lai gan kredīti tiek izsniegti bez ķīlas, dažiem no kreditoriem būs jāuzrāda izziņu no darba vietas vai bankas izdruku, kas apliecina, ka kredīta ņēmējs ir ar regulāriem ienākumiem. Tas parasti ir pie kreditoriem, kas izsniedz kredīta summas pat vairāku tūkstošu eiro apmērā.

PIRMAIS KREDĪTS BEZ MAKSAS

Situācijā, kad nepieciešams aizņemties naudu, tad, protams, jebkurš meklēs sev izdevīgāko un labāko variantu. Tieši tāpēc aizdevēji, mēģinot piesaistīt klientus, piedāvā saņemt bezprocentu kredītu jeb pirmo kredītu bez maksas. Tas nozīmē, ka, aizņemoties pirmo reizi, tiek izsniegts naudas aizdevums bez komisijas un procentu maksas. Kad pienāks kredīta atmaksas brīdis, kredītņēmējam jāatgriež tieši tik lielu summa, cik aizņemoties.

Uzzini vairāk par kredītu bez maksas- https://www.viasms.lv/lv/blogs/pirmais-kredits-bez-maksas

KO DARĪT, JA SAPROTI, KA NEVARI KREDĪTU ATMAKSĀT NOTEIKTAJĀ LAIKĀ?

Aizņemoties internetā kredītņēmējam tiek piedāvāta vēl kāda būtiska priekšrocība – iespēja atlikt kredīta maksājumu. Tā ir iespēja ērti atlikt atmaksas termiņu uz laiku līdz 30 dienām un dažos gadījumos pat vēl ilgāk, piem., 45 dienām! Piem., ViaSMS sniedz iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām. Ja klients vēlas atlikt 100 eiro naudas aizdevumu uz 30 dienām, pie ViaSMS tas izmaksās 22 eiro. Tādējādi nav jāuztraucas par soda procentu maksājumiem vai vēl sliktāk –  sabojātu kredīvēsturi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s