ĀTRS SMS KREDĪTS UZ LAIKU LĪDZ 30 DIENĀM

manskredits.lvVeikls un nekomplicēts variants, kā izdevīgi, ērti un bez liekām formalitātēm iegūt vajadzīgos naudas līdzekļus! SMS kredīts internetā bez starpniekiem un gaidīšanas uz dokumentācijas noformēšanu. Īstermiņa aizdevējs SMScredit.lv ir pielāgojies klientiem, kuriem vajadzīgi konkrēti akūti finanšu līdzekļi

 Kādēļ nepraktizēt šādu opciju, kas likvidēs neērtības, jautājot pēc īslaicīga aizdevuma draugiem, radiem?! Ja esi Latvijas iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 75 gadiem un ar nesabojātu kredītsaistību vēsturi, noformē kredītu mazāk nekā 10 minūtēs.

Gluži kā saņemot tūlītējo kredītu tiešsaistē, arī SMS naudas aizņēmuma noformēšanai ir vajadzīga ātrā kredīta pieteicēja reģistrācija internetā, norādot obligāti nepieciešamo informāciju: personas kods, mobilā telefona numurs, e-pasta adrese. Tālāk atliek vien no vietnē reģistrētā telefona numura nosūtīt pieprasījuma SMS uz numuru 157, norādot vajadzīgo kredīta summu EUR valūtā, periodu un vietnē reģistrēto paroli (kā piemēram, EUR 250 30 diena365).Ja pēc īsziņas nosūtīšanas saņem apliecinājuma SMS par kredīta akceptēšanu, pieteikto īstermiņa ātro aizdevumu varēsi saņemt konkrēti bankas kontā. Nav vajadzīga ne ķīla, ne arī fiziskas personas galvojumsTikai jaunajiem klientiem aizdevums ar īsziņas starpniecību internetā ir pieejami bez maksas! Tas nozīmē – atgriez tieši tādu kredīta summas apmēru, kādu saņēmi kredītā. Pirmais SMS kredīts bez maksas bez komisijas maksas un procentu likmes.

SMScredit.lv ir vadošais īstermiņa naudas aizdevumu aizdevējs Latvijā. Galvenais mērķis ir veikt naudas plūsmas pakalpojumus ļoti ērti aizsniedzamus tiešsaistē un pēc izdevības sekmēt iedzīvotāju dzīves kvalitāti, garantējot papildu naudas līdzekļusikdienas vajadzību realizēšanai un neplānotu tēriņu segšanai. Par iespējām saņemt SMS kredītu internetā var uzzināt portālā manskredits.lv!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s