CIK IZDEVĪGS IR AIZDEVUMS INTERNETĀ?

 naudas kredīts internetā vivusKredīts internetā bieži vien var kļūt par vienīgo glābiņu brīžos, kad tiešām ātri nepieciešama nauda. Parasti tas ir īstermiņa aizdevums nelielu tēriņu vajadzībām, kad personīgie līdzekļi konkrētajā momentā nav pieejami. Summas, kas rodamas pie aizdevējiem mēdz būt atšķirīgas, tāpat arī ar aizņemšanās termiņu. Neskatoties uz to, ka aizdevums pieejams internetā jau dažu minūšu laikā, kredīts internetā sniedz arī daudzas citas priekšrocības.

Tas, kas vilina izmantot ātros aizdevumus ir fakts, ka aizņemoties pirmo reizi pieejams aizdevums bez maksas. Lai gan pirmais aizdevums nav tik liels kā kredīts internetā, kas pieejamas pastāvīgajiem klientiem, tas ir bez maksas, tāpēc nav jāmaksā procenti. Bez tam, veiksmīgi atdodot pirmo kredītu ar katru nākamo aizņemšanās reizi jau var aizņemties vairāk, jo tiek paaugstināts klienta kredītlimits.

Tā kā  naudas kredīts internetā vairs nav nekas jauns – ļoti daudzi jau zina kādi ir aizņemšanās nosacījumi, aptuvenās summas un termiņi. Piemēram., Vivus.lv sniedz iespēju aizņemties summu līdz pat 1500 euro uz laiku no 1 līdz pat 24 mēnešiem. Šis aizdevums paredzēts dārgākiem pirkumiem vai finansu ieguldījumiem, kur nederēs īstermiņa aizdevums. Pie Vivus.lv jaunajiem klientiem ir iespēja arī aizņemties bez maksas – 3 mēnešus (90 dienas) atlikt aizdevuma atmaksu, par to neko nemaksājot! Kā arī, arī sava kredītlimita apmērā iespējams paņemt papildu naudas summu bez komisijas maksas par tās izsniegšanu.

VEIDI, KĀ AIZŅEMTIES INTERNETĀ

1) Kredīts internetā var tikt piešķirts, reģistrējoties izvēlētā aizdevēja mājas lapā. Pēc tam jauns vai jau esošs klients var vienkārši ielogoties savā lietotāja profilā, izvēlēties kredīta summu, atmaksa termiņu kredīta kalkulatorā un pieteikt aizdevumu.    2) Nosūtot teksta īsziņu – īsziņā jāuzrāda kredīta summa, izvēlētais termiņš un visbiežāk arī lietotāja parole, uz numuru, ko norādījis aizdevējs (pie aizdevējiem, kas piedāvā aizņemties ar SMS). Svarīgi atcerēties, ka aizdevums var tikt pieteikts no tā numura, kas ir norādīts reģistrācijas laikā.    3) Zvanot – pēc klienta reģistrācijas, aizdevums ir pieejams arī vienkārši piezvanot.

AIZDEVUMS BRĪŽOS, KAD TAS VAJADZĪGS UZREIZ

Aizņemoties tiešsaistē obligāti jānorāda savu privāto informāciju, tomēr aizdevēji šo informāciju izmanto tikai procesā, kad tiek lemts vai tiks izsniegts aizdevums un trešajai pusei datus neuzrāda. Svarīgākais, ka kredīts internetā pieejams tikai dažu minūšu laikā. Vēl vairāk – reģistrēties un pieteikties aizdevumam iespējams, pie visiem aizdevējiem.  Pati aizdevumu pieteikuma izskatīšana un lemšana par kredīta piešķiršanu parasti notiek darba dienās (vai visu nedēļu – atkarībā no aizdevēja) darba laikā.

Katrā ziņā, pašlaik kredīts internetā ir ērtākais risinājums kā iegūt sev nepieciešamo summu ātri un ar pārliecību, ka nauda tiešām būs. Aizņemšnās pamatā svarīgākais, lai klients atbilst visiem kritērijiem, ar ko iespējams iepazīties aizdevēju mājas lapās.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s