KREDĪTS INTERNETĀ TAVU PLĀNU REALIZĒŠANAI

pirmais kredīts bez maksas vivus.lvNe vienmēr pietiek savas naudas brīžos, kad ātri vajag nopirkt jaunu sadzīves tehniku vai jānomaksā negaidīti rēķini. Šādos brīžos ir pieejams kredīts internetā, ko izsniedz gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Summas, kas rodamas pie aizdevējiem mēdz būt atšķirīgas, tāpat arī ar aizņemšanās termiņu. Neskatoties uz to, ka aizdevums pieejams internetā jau dažu minūšu laikā, kredīts internetā sniedz arī citas būtiskas priekšrocības.

Tas, kas vilina aizņemties ir fakts, ka aizņemoties pirmo reizi ir pieejams aizdevums bez maksas. Jaunajiem klientiem pieejams pirmais kredīts bez maksas. Turklāt, veiksmīgi atdodot pirmo kredītu nākošreiz jau iespējams aizņemties lielākas summas, jo palielinās klienta kredītlimits.

Attiecībā uz pārējiem nosacījumiem, visbiežāk ir tā, ka pie viena aizdevēja klients var noformēt tikai vienu aizdevumu. Proti, ka vienlaicīgi nav iespējams paņemt vairākus kredītus. Bet, piem., pie Vivus.lv klienta aizdevums var būt lielāks, palielinot aizdevuma summu klientam piešķirtā kredītlimita ietvaros. Lai to izdarītu, klientam ir jāieiet savā profilā un kredīta kalkulatorā jāpiesaka nepieciešamais papildus aizdevums jeb papildus vajadzīgā summa.

VEIDI, KĀ AIZŅEMTIES INTERNETĀ

1) Kredīts internetā var tikt piešķirts, reģistrējoties izvēlētā aizdevēja mājas lapā. Pēc tam jauns vai jau esošs klients var vienkārši ielogoties savā lietotāja profilā, izvēlēties kredīta summu, atmaksa termiņu kredīta kalkulatorā un pieteikt aizdevumu.    2) Sūtot SMS – īsziņā jānorāda kredīta summa, termiņš un visbiežāk arī lietotāja parole, uz numuru, ko norādījis aizdevējs (pie aizdevējiem, kas sniedz iespēju aizņemties ar īsziņu). Jāpiefiksē vien tas, ka aizdevums piesakāms no tā numura, kas ir norādīts reģistrējoties.    3) Piezvanot – kad klients ir reģistrējies sistēmā, aizdevums piesakāms arī vienkārši piezvanot.

KREDĪTS INTERNETĀ TEV ĒRTĀKAJĀ LAIKĀ

Kredīts internetā tiek izsniegts elektroniski, tāpēc nauda ir klienta bankas kontā maksimāli ātri. Tikmēr kredītu atgriezt var gan internetā, gan bankās visā Latvijā, gan jebkurā pasaules bankā, atkarībā no aizdevēja noteikumiem.

Katrā ziņā, uz doto brīdi aizdevums internetā ir ērtākais veids kā saņemt naudu ātri un bez liekām formalitātēm. Aizņemšnās pamatā svarīgākais, lai klients atbilstu visiem noteikumiem, ar ko iespējams iepazīties aizdevēju mājas lapās.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s