NAUDAS KREDĪTS UZ TERMIŅU LĪDZ 12 MĒNEŠIEM

ātrs aizdevums viasms.lvMūsdienu dzīve ir  ātrāka un ērtāka kā jebkad agrāk. Viena no iespējām, ko sniedz šis laikmets, ir naudas kredīts internetā. Tas ir lielisks risinājums situācijās, kad ātri vajadzīga lielāka vai mazāka naudas summa.

Viens no zināmākiem aizdevējiem ir VIA SMS. Klientu ērtībām tiek piedāvāti vairāki aizdevuma veidi, piemēram, naudas kredīts.

VIA SMS sniegtais naudas kredīts būs piemērots lielākiem pirkumiem – piemēram, jaunas sadzīves tehnikas iegādei. Tā atmaksas termiņš ir no 3 līdz 12 mēnešiem. Maksimālā kredīta summa ir 1500 eiro.

Piesakies naudas kredītam vienkārši – ar interneta starpniecību, .

Naudas kredīts pie VIA SMS pieejams personām no divdesmit gadu vecuma. Būtiski, ka, pie kredīta izskatīšanas, liela nozīme ir kredītvēsturei- tai jābūt labai.

LABĀKIE NAUDAS AIZDEVUMI IKVIENAM

Naudas aizdevumi ir lietderīgs risinājums ikvienā situācijā – gan lielākiem pirkumiem, gan arī sīku tēriņu segšanai. Kā minēts, arī VIA SMS nodrošina dažāda apmēra aizdevumus, lai ikviens varētu izvēlēties sev piemērotāko.

VIA SMS piedāvātais ātrais aizdevums noderīgs, ja nepieciešama   neliela naudas summa .

Ātrais aizdevums tiek izsniegts līdz pat 500 eiro apmērā. Jāpiebilst , ka aizņemoties pirmo reizi, maksimālā aizdevuma summa ir EUR 200. Tomēr jaunie klienti aizdevumu var saņemt ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem- pirmais kredīts pie VIA SMS ir bez maksas.

Klientu ērtībām VIA SMS darba laiks ir katru dienu no 8 rītā līdz 22 vakarā. Jāpiebilst, ka pieteikties kredītam var jebkurā diennakts laikā.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s