AIZDEVUMS AR IZDEVĪGIEM AIZŅEMŠANĀS NOTEIKUMIEM

pirmais kredīts bez procentiem vivusŠobrīd ne vecums, ne ienākumu līmenis vairs nav šķērslis, lai tajā pat dienā saņemtu aizdevumu. Latvijā visbiežāk kredīts internetā pieejams no 20 gadiem, bet pastāv iespēja aizņemties arī jau sasniedzot pilngadību. Tādējādi aizdevums pieejams arī jauniešiem, protams, ja vien ir pārliecība par to, ka aizdevums tiks atdots bez raizēm. Kredīts internetā tiek izsniegts jau 15 minūšu laikā un, lai pieteiktos, vajag tikai reģistrēties un kredīta kalkulatorā norādīt vajadzīgo naudas summu.

Tas, kas mudina aizņemties ir fakts, ka jaunajiem klientiem pieejams pirmais kredīts bez procentiem. Lai gan pirmais aizdevums nav tik liels kā kredīts internetā, kas pieejamas pastāvīgajiem klientiem, tas tomēr ir aizdevums bez maksas, tādēļ nav jāmaksā procenti. Kad ir veiksmīgi atmaksāts pirmais aizdevums klientam tiek paaugstināts kredītlimits un aizņemoties atkārtoti var saņemt lielāku naudas summu. Tikmēr, piem., pie Vivus.lv kredītlimits katram klientam tiek noteikts individuāli, un to iespējams redzēt, reģistrējoties vai ieejot savā profilā Vivus.lv mājas lapā.

Lai gan kredīts internetā parasti tiek uzskatīts par īstermiņa kredītu, aizdevums ir pieejams arī uz krietni ilgāku laiku. Liela daļa ātro aizdevēju Latvijā piešķir kredītus uz vienu mēnesi ar iespēju pagarināt kredīta atmaksu. Jāsaka, ka šis termiņš ir pārāk īss, īpaši, ja persona vēlas aizņemties summu, kas lielāka par viena mēneša ienākumiem. Tieši tāpēc kredīts internetā pieejams uz vairākiem mēnešiem un pat gadiem, piem., pie Vivus.lv. Vivus.lv kredīts internetā var tikt atgriezts, veicot ikmēneša maksājumus, kas atkarīgi no izvēlētā kredīta lieluma un atmaksas termiņa.

VEIDI, KĀ AIZŅEMTIES INTERNETĀ

Lai tiktu piešķirts aizdevums vajag tikai reģistrēties izdevēja mājas lapā un kredīta kalkulatorā jānorāda aizdevums un aizņemšanās termiņš. Reģistrēšanās process prasa vien pārs minūtes laika un, ja visa informācija ir patiesa, aizdevums var tikt pieteikts bez citām formalitātēm. Vēl ērtāks process ir aizdevumu piesakot ar SMS starpniecību. Šādā gadījumā lietotājam jau jābūt reģistrētam aizdevēja mājas lapā un ar tas arī viss, lai aizdevums būtu vien vienas SMS attālumā.

AIZDEVUMS BRĪŽOS, KAD TAS VAJADZĪGS UZREIZ

Neviens nenoliegs, kad runa iet par naudu, nav laika gaidīt, līdz to saņems. Tikmēr aizdevums var tikt atgriezts gan caur internetbanku, gan bankās visā Latvijā, gan jebkurā pasaules bankā, atkarībā no aizdevēja noteikumiem.

Jebkurā gadījumā, uz doto brīdi kredīts internetā ir viens no labākajiem veidiem kā iegūt naudu ātri un ar pārliecību, ka nauda tiešām būs. Galvenais, lai klients atbilstu visiem kritērijiem, ar ko iespējams iepazīties aizdevēju mājas lapās internetā.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s