ALTUM- IZDEVĪGS ATBALSTS BIZNESAM    

mikrokredītsAltum piedāvā daudzveidīgu pakalpojumu klāstu, taču būtiskākais atbalsts tiek sniegts tām nozarēm, kas veicina Latvijas tautsaimniecības attīstību. Altum atbalsts biznesam tiek īstenots ar dažādu programmu palīdzību. Programmu ietvaros finansējumu var saņemt gan biznesa uzsācēji, gan arī pieredzējuši uzņēmēji, kas vēlas attīstīt uzņēmējdarbību.

Altum mājas lapā hipo.lv atrodams programmu kalkulators, kas palīdzēs noskaidrot atbilstošāko programmu.

Ja esi iecerējis uzsākt vai attīstīt nelielu biznesu, noderīgs būs Altum mikrokredīts. Būtiski, ka mikrokredīts tiek izsniegts mikrouzņēmumiem, kuros nav vairāk kā 10 darbinieku.

 Tāpat kā citās Altum piedāvātās programmās, arī šeit noteikti ierobežojumi- piemēram, mikrokredīts netiek izsniegts zivsaimniecības un akvakultūras, apdrošināšanas un banku pakalpojumu, kā arī vairākās citās nozarēs strādājošiem uzņēmumiem. Lai uzzinātu vairāk par aizdevuma nosacījumiem, apmeklē hipo.lv.

AIZDEVUMS JAUNAJIEM UZŅĒMUMIEM

Plāno uzsākt uzņēmējdarbību? Ieskaties Altum izveidotajā starta programmā, kas domāta tieši uzņēmējdarbības uzsākšanai. Tās ietvaros var saņemt bezmaksas konsultācijas biznesa plāna izstrādē , kā arī finansiālu atbalstu, kas ir nozīmīgs faktors jebkuras idejas realizēšanā.

Altum izsniegtais aizdevums jaunajam uzņēmumam ir lielisks variants, kā realizēt savu ideju, neieguldot tajā lielus personīgos līdzekļus. Turklāt- ar izdevīgiem noteikumiem. Ja vajadzīgā naudas summa nepārsniedz 7114 eiro, līdzfinansējums nav nepieciešams. Savukārt, ja plānotā naudas summa ir lielāka, nepieciešams ieguldījums .

Būtiski, ka programmas ietvaros reizē ar aizdevumu tiek nodrošinātas arī procentu likmes subsīdijas. Tas nozīmē, ka Altum segs 70-80 % no procentu summas.

Savukārt, mikro, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, konkurētspējas uzlabošanas programmas ietvaros tiek izsniegts cita veida aizdevums uzņēmējdarbībai.

Aizdevums uzņēmējdarbībai pieejams uzņēmumiem, kuriem ir ekonomiski pamatots turpmākās rīcības plāns. Uzņēmējiem pieejami divu veidu aizdevumi- aizdevumi investīcijām un apgrozāmajiem līdzekļiem.

Programmas noteikumi paredz, ka aizdevums investīcijām tiek piešķirts līdz 75 % apmērā no plānotajām projekta izmaksām. Jāpiebilst, ka ir noteikti ierobežojumi aizdevuma piešķiršanai. Aizdevums investīcijām netiek piešķirts, piemēram, tērauda, ēdināšanas pakalpojumu, izglītības, kā arī citās nozarēs. Plašāku informāciju par ierobežojumiem var uzzināt mājas lapā hipo.lv. Savukārt maksimālā apgrozāmo līdzekļu aizdevuma summa EUR 720 000. Arī šim aizdevumam noteikti ierobežojumi, ar kuriem iespējams iepazīties hipo.lv.

Altum piedāvātais atbalsts biznesam- tā ir lieliska izdevība īstenot tieši savu biznesa ideju . Ieskaties hipo.lv un piesakies uz konsultāciju.

Uzzini vairāk par mikrokredītiem šeit- http://rekurzeme.diena.lv/reklamraksti/altum-mikrokredits-87999

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s