IEGŪSTI FINANSIĀLOS LĪDZEKĻUS SAVĀ KONTĀ DAŽU MINŪŠU LAIKĀ!

ātrais kredīts internetā bez procentiemNepieciešams naudas aizdevums īstermiņā? Nevēlies tērēt daudz laika aizpildot visas nepieciešamās formalitātes, kā piemēram, galvotāju vai ķīla? Izvēlies SMSCredit.lv sniegtos pakalpojumus! Īstermiņa kredīts ir viens no izmantotākajiem naudas aizdevumu veidiem. Tie ir ātri un vienkārši noformējami, neprasot liekas formalitātes.

Saņemt kredītu iespējams ļoti ātri, ērti, bez ķīlas un galvojuma.Ja esi nolēmis aizņemties finansiālos līdzekļus no SMSCredit.lv, tad Tev jāievēro 3 vienkārši nosacījumi. Lai tu varētu saņemt ātro kredītu, Tev ir jābūt 20 līdz 75 gadus vecam Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam. Ja pirmais kritērijs atbilst Tev, tad otrkārt, Tev nedrīkst būt kavēti vai neatmaksāti citi kredīti.

 Pie SMSCredit.lv Tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 425 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Savukārt, ja Tu naudas kredītu no SMSCredit.lv aizņemsies pirmo reizi, Tev šis kredīts tiks piešķirts bez procentiem. Ātrais kredīts internetā bez procentiem nozīmē, ka pirmajā aizdevuma reizē Tev būs jāatmaksā tikai pamatsumma, bet procentu maksājumu un komisijas maksu SMSCredit.lv neiekasēs!

Ņem vērā, ka atkārtotais aizdevums vairs nebūs bez maksas! Savukārt, ja aizņēmumu veiksi jau atkārtoti, naudas līdzekļus Tu varēsi saņemt jau līdz 425 eiro, turklāt, pieprasījumu varēsi veikt ar īsziņas palīdzību. Tieši tādēļ šādu aizdevuma veidu dēvē par SMS kredītu. Tev atliks tikai nosūtīt īsziņu no sava reģistrētā telefona numura un vajadzīgā naudas summa Tavā kontā ienāks 10 minūšu laikā!

Ja kredītu atmaksāt vari ātrāk, tad arī to Tu vari darīt, savukārt, ja dažādu iemeslu dēļ maksājumu nevari veikt un to nākas atlikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. Bez tam, visas pagarināšanas maksas tiek aprēķinātas individuāli katram klientam.

Jautājumu gadījumā, sazinies ar SMSCredit.lv speciālistiem. Sazinies ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru, zvanot uz 67 333 990, rakstot e-pastu uz info@smscredit.lv vai čatā, ko atradīsi SMScredit.lv mājas lapā.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s