ĀTRS UN ĒRTS AIZDEVUMS- SMS KREDĪTS VIASMS.LV

kredīts bez ķīlas via smsSms kredīts ir aizdevums, kuru ērti var pieteikt ar vienas īsziņas starpniecību. Tas ir lielisks risinājums, ka nauda vajadzīga samērā steidzami . Sms kredīts noformējams pat tad, kad nav pieejams interneta pieslēgums.

Viens no aizdevumu sniedzējiem, kura piedāvājumā ietilpst arī sms kredīti, ir VIA SMS. Piesaki sms kredītu ātri un vienkārši- ar vienas īsziņas palīdzību.

Sms kredīts noformējams jebkurā laikā un vietā, kad vien nepieciešams. Šie aspekti sniedz brīvību un katrā ziņā padara kredītu daudz pieejamāku.

Sms kredītam iespējams pieteikties ar interneta starpniecību. Jāpiebilst, ka otrajā un nākamajās aizņemšanās reizēs sms kredīts piesakāms arī ar telefona starpniecību – nosūtot īsziņu.

Jaunajiem klientiem tiek piedāvāts pirmais aizdevums bez maksas. Tā ir laba iespēja ne tikai iepazīties ar aizdevēja piedāvājumiem, bet arī saņemt īpaši izdevīgu kredītu. Būtiski arī, ka nepieciešamības gadījumā tiek piedāvāta arī atmaksas atlikšana. Piemēram to iespējams atlikt uz nedēļu, divām vai mēnesi.

IZDEVĪGI KREDĪTI BEZ ĶĪLAS- VIASMS.LV

Vairs nav tie laiki, kad pieteikšanās kredītam ir sarežģīta un laikietilpīga. Mūsdienās piedāvātā opcija – ātrs kredīts internetā- sniedz iespēju saņemt nepieciešamo naudas summu vienkārši un ātri – bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Ātrs kredīts internetā būs noderīgs dažādās situācijās- gan tad, kad nepietiek līdz algai vai radušies neparedzēti tēriņi, gan arī tad, ja vajadzīgs papildus finansējums lielāku mērķu realizēšanai – piemēram, ceļojumam vai mājokļa labiekārtošanai.

Katrs ir bijis situācijā, kad naudas līdzekļi vajadzīgi šķietami nepiemērotā brīdī- piemēram, brīvdienās. Tas vairs nav šķērslis, jo ātrais kredīts nodrošina vajadzīgās naudas pieejamību tad, kad tas praktiski jebkurā laikā.

Vēl viens faktors, kas padara aizņemšanos internetā vēl pieejamāku- kredīti bez ķīlas. Tas nozīmē, ka nav vajadzīga ķīla vai galvojums, lai saņemtu sev interesējošo naudas summu.

Kredīts bez ķīlas būs piemērots dažādās situācijās- gan tad, kad ir neplānoti izdevumi, gan arī dažādu lielāku mērķu sasniegšanai.

Uzzini vairāk- http://ziemellatvija.diena.lv/reklamraksti/kredits-bez-kilas-izdevigi-pie-via-sms-91788

Pateicoties daudzveidīgajam piedāvājumam, ikviens var izvēlēties sev piemērotāko kredītu – ņemot vērā savas vajadzības un iespējas. Piemēram, ilgtermiņa aizdevums pieejams 1500 EUR apmērā uz atmaksas termiņu līdz 1 gadam. Savukārt, nelieliem tēriņiem piemērots būs īstermiņa naudas kredīts- ar termiņu uz 30 dienām un maksimālo summu EUR 500.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s