NEPIECIEŠAMS AIZDEVUMS? IZVĒLIES VIVUS.LV!

kredīti internetā vivusIkviens no mums var nokļūt situācijā, kad naudas līdzekļu pietrūkst neparedzētiem izdevumiem un tie jāiegūst pēc iespējas ātrāk.

Labs risinājums ir ātrie kredīti internetā, jo tas ir ne vien ērti, bet arī ātri un, pats galvenais, droši.

Vivus.lv piedāvā iespēju aizņemties naudas aizdevumu sākot jau no 50 eiro un atmaksāt jau pēc mēneša, turklāt, naudas līdzekļus bankas kontā saņemsi dažu minūšu laikā. Ja naudas līdzekļus vēlies aizņemties tieši no Vivus.lv, tad Tev atliek vien ieskatīties mājas lapā, izvēlēties vajadzīgo summu un atmaksas termiņu un izveidot savu lietotāja profilu. Aizņemties naudu internetā ir tiešām vienkārši, jo Tev nav jāieplāno laiks, lai dotos uz banku, un nav jāgaida rindā.. Tu varēsi aizņemties naudu ne vien maziem pirkumiem, bet arī lielāku preču iegādei vai remonta uzsākšanai.

 Aizdevumi ir ērti noformējami, Tev nepieciešams veikt tikai trīs vienkāršus soļus. Pirmkārt, Tev jāreģistrējas majās lapā un jāizveido savs profils, sniedzot visu nepieciešamo informāciju par sevi. Tad, jāizvēlas nepieciešamā naudas summa, kas ir sākot no 50 līdz 1500 eiro un jānosaka atmaksas grafiks, kas var būt līdz 2 gadiem. Izvēloties vēlamo naudas aizdevuma  summu, Vivus.lv mājas lapā jau varēsi apskatīt mēneša maksājumus, un izvēlēties to atmaksas termiņu, kurā kredītu Tu varēsi atmaksāt visērtāk. Taču svarīgi atcerēties, ka pirms naudas aizdevuma rūpīgi jāizvērtē iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā. Un visbeidzot, treškārt, Tev atliek tikai pārskaitīt vienu centu no sava bankas konta un Vivus.lv bankas kontu. Brīdī, kad tavs aizdevuma pieteikums tiks apstiprināts, Vivus.lv nekavējoties pārskaitīs naudas summu. Tev atliek vien sagaidīt to savā bankas kontā, jo tas, cik ātri nauda tiks pārskaitīta ir atkarīgs no katras bankas. Pirms pieteikties ātrajam kredītam, iepazīsties ar visiem noteikumiem un līguma nosacījumiem, ko vari atrast Vivus.lv mājas lapā, sadaļā „Līguma noteikumi” kā arī, seko līdzi savam budžetam un finansiālajam stāvoklim – neaizņemies kredītu, ja šaubies par savām iespējām kredītu atmaksāt laikā, noteiktajā temiņā.

Jaunajiem klientiem Vivus.lv piedāvā izdevību aizņemties naudas aizņēmumu intenetā un pirmās 90 dienas nemaksāt neko! Tā ir iespēja pieteikt kredītu un saņemt to 10 minūšu laikā, taču aizdevuma maksājumus atlikt par 90 dienām, un tikai pēc šī termiņa sākt pastāvīgos maksājumus. Šis piedāvājums attiecināms uz tiem klientiem, kas aizņemas pirmo reizi, taču, jāievēro nosacījums, ka kredīta atmaksas termiņš nedrīkst būt īsāks par 3 mēnešiem. Savukārt, ja naudas aizdevumu vēlies noformēt uz piedāvājuma minimālo termiņu trīs mēnešiem, tad 91. dienā Tev būs jāatmaksā visa aizdevuma pamatsumma kā arī aprēķinātie procenti par kredīta izmantošanu.

Rūpējoties par klientiem Vivus.lv Tev piedāvā iespēju sazināties ar klientu apkalpošanas centru katru dienu, no 7:00 līdz 24:00. To ērti vari izdarīt zvanot pa tālruni 67 439 777 vai rakstot uz info@vivus.lv. Tāpat, vari sazināties ar Vivus.lv konsultantu izmantojot čatu on – line sistēmā.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s