ĒRTI NOFORMĒJAMS NAUDAS KREDĪTS- VIA SMS  

Ātrais kredītsViena no iespējām, ko sniedz šis tehnoloģiju laikmets, ir ātrie kredīti internetā. Tā ir noderīga iespēja situācijās, kad ātri vajadzīga salīdzinoši neliela naudas summa.

VIA SMS ir populārs aizdevējs, kura piedāvājumā ir dažādi ātrie kredīti- piemēram, naudas kredīts.

VIA SMS piedāvātais naudas kredīts lieliski piemērots lielākiem pirkumiem – piemēram, jaunas sadzīves tehnikas iegādei. Kredīta atmaksas termiņš ir no trīs līdz divpadsmit mēnešiem. Maksimālā kredīta summa, savukārt, ir 1500 eiro.

Naudas kredīts pie VIA SMS tiek izsniegts personām , kas ir vismaz divdesmit gadu veci. Svarīgi, ka, izskatot kredīta pieteikumu, liela uzmanība tiek pievērsta kredītvēsturei- tā nedrīkst būt negatīva.

Ātrais kredīts sniedz iespēju iegūt nepieciešamās finanses tieši pareizajā brīdī. Vienkāršā kredīta noformēšana un atmaksas sistēma kredītu padara daudz pieejamāku ikvienam. Būtiski, ka pie VIASMS pieejams kredīts bez ķīlas.

VIA SMS NAUDAS AIZDEVUMS

Naudas aizdevumi ir izdevīgs risinājums dažādās situācijās . Kā minēts, VIA SMS nodrošina dažādus aizdevumu veidus, lai ikviens varētu izvēlēties piemērotāko.

https://www.viasms.lv/ piedāvājumu klāstā ietilpst ne tikai ilgtermiņa , bet arī īstermiņa naudas kredīts – naudas aizdevums līdz algai. Šis ātrais aizdevums piemērots, ja vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela. Naudas aizdevums pieejams ātri un vienkārši- tikai piecpadsimt minūšu laikā.Būtiski arī, ka aizņemoties atkārtoti, pieejams arī sms kredīts.

Ātrais aizdevums tiek izsniegts uz laiku līdz trīsdesmit dienām. Maksimālā summa, savukārt, ir EUR 500. VIA SMS jaunajiem klientiem piedāvā īpaši izdevīgu iespēju- pirmo kredītu bez maksas.

Lai pieteiktos aizdevumam pie VIA SMS, nepieciešams tikai apmeklēt mājas lapu viasms.lv un sekot instrukcijām. Jāpiebilst, ka datu drošības un precizēšanas dēļ būs vajadzīgs pārskaitīt reģistrācijas maksu 1 centa apmērā.

Piesakies aizdevumam sev ērtā laikā ,neizejot no mājām. Būtski, ka VIA SMS darba laiks ir katru dienu no 8 līdz pat 22 – arī brīvdienās un svētku dienās. Izmanto izdevību saņemt nepieciešamo naudas summu ātri un vienkārši.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s