NAUDAS KREDĪTS LĪDZ 1500 EIRO APMĒRĀ – VIASMS.LV  

sms kredīts viasmsViena no izdevībām, ko sniedz šis laikmets, ir ātrie kredīti internetā. Tā ir laba iespēja situācijās, kad ātri vajadzīga salīdzinoši neliela naudas summa.

Naudas kredīts internetā kļūst populārāks, jo ir ērti, ātri un vienkārši pieejams. Ja nepietiek līdz algai , izmanto izdevību saņemt sev vajadzīgo naudas kredītu ātri un vienkārši.

Viens no zināmākiem aizdevējiem ir VIA SMS. Klientu ērtībām tiek piedāvāti vairāki ātrie kredīti, piemēram, naudas kredīts.

VIA SMS piedāvātais naudas kredīts būs piemērots lielākiem pirkumiem – piemēram, jaunas datortehnikas iegādei. Kredīta atmaksas termiņš ir no 3 līdz 12 mēnešiem. Maksimālā kredīta summa, savukārt, ir 1500 eiro.

Ātrais kredīts pie VIA SMS tiek izsniegts personām no divdesmit gadu vecuma. Svarīgi, ka, pie kredīta izskatīšanas, liela nozīme ir kredītvēsturei.

Kredīts internetā- lieliska iespēja noformēt aizdevumu bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas – pieejams kredīts bez ķīlas.

VAJADZĪGS AIZDEVUMS LĪDZ ALGAI? IZVĒLIES VIASMS.LV

Naudas aizdevumi ir noderīgi dažādās situācijās- gan tad, kad vajadzīgs ilgtermiņa naudas aizdevums, gan arī tad, ja mazliet pietrūkst līdz algai.

VIA SMS piedāvātais naudas aizdevums līdz algai izdevīgs, ja vajadzīga  salīdzinoši neliela naudas summa . Sevišķi noderīgs šis ātrais aizdevums būs , ja finanses vajadzīgas steidzami- tas ir uz norādīto bankas kontu tiek pārskaitīts tikai piecpadsmit minūšu laikā.

Ātrais aizdevums pieejams uz laiku līdz 30 dienām. Maksimālā summa, savukārt, ir 500 eiro. VIA SMS jaunajiem klientiem tiek piedāvāts īpaši izdevīgs aizņēmums- pirmais kredīts bez maksas.Aizņemoties otro reizi, pieejams arī sms kredīts.

Lai pieteiktos aizdevumam pie VIA SMS, atliek apmeklēt mājas lapu viasms.lv un sekot instrukcijām.

Piesakies aizdevumam sev izdevīgā laikā no jebkuras vietas Latvijā. Būtski, ka VIASMS darba laiks ir katru dienu no 8-22 . Izmanto izdevību saņemt nepieciešamo naudas summu tieši tad, kad tas visvairāk vajadzīgs.

 Lasi vairāk par sms kredītiem šeit- http://ziemellatvija.diena.lv/reklamraksti/sms-kredits-vel-atrak-vel-izdevigak-94222

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s