Saņem aizdevumu internetā – tā ir ērtāk

ātrie aizdevumiĀtrais kredīts pašlaik ir viens no izmantotākajiem kredīta veidiem, ko piedāvā apmēram desmit dažādas kompānijas. Nereti ir grūti izvēlēties piemērotāko un izdevīgāko aizdevumu no lielā piedāvājuma. kredītdevēju piedāvājums atšķiras ar dažādiem rādītājiem, piemēram, procentu likmi, atmaksas termiņu un citiem. Piedāvājam pāris vienkāršus padomus, kas ievērojami atvieglos labākā kredīta izvēli.

Ātrie kredīti ir ātra iespēja, kā īsā laikā atrisināt radušos finansiālos jautājumus. Piesakot ātro kredītu , tev nevajadzēs ieķīlāt mantu vai īpašumu. Tas, kas ir vajadzīgs, ir bankas konts, kurā ienāk pastāvīgi ienākumi, internets un e-pasta adrese. Ātro kredītu piešķir cilvēkiem vecumā no 18 līdz pat 70 gadiem, kuri ir Latvijas Republikas pilsoņi vai kam ir ir izsniegta beztermiņa uzturēšanās atļauja..

Naudu aizņemties internetā ir vienkārši!

Protams, pirms izvēlieties piemērotāko aizdevumu, izvērtējiet, vai ātrais aizdevums tiktiešām ir jums piemērotākais risinājums. Proti, ātrais kredīts ir paredzēts gadījumiem, kad nauda nepieciešama pēc iespējas ātrāk, citos gadījumos apsveriet iespēju saņemtnaudu bankā. naudas aizdevumi – aizdevums.eu.

Diezgan mazā apmēra dēļ ātrais kredīts nav piemērots vērienīgu mērķu realizēšanai. Pie lielākās daļas aizdevēju aizdevums nav lielāks par vairākiem simtiem latu, tāpēc to nereti lieto mazu pirkumu veikšanai, sadzīves tēriņu segšanai, izdevīgu akcijas piedāvājumu izmantošanai un citiem līdzīgiem mērķiem. Tomēr vairākas ātro aizdevumu kompānijas piedāvā lielākus aizdevumus – līdz pat 1000 vai 1500 latiem.|nereti cilvēki vēršas pie ģimenes vai paziņām, prasot aizdot nepieciešamos līdzekļus. Labāk ieskatieties pie ātrā aizdevuma izsniedzējiem vajadzīgo naudas kredītu pieteikšanai. Pēc īstermiņa var vērsties, ja esat sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu. Ātrais naudas kredīts ir saņemams ir no 50 eiro līdz 3000 eiro , kas Jums palīdzēs neplānotos izdevumu gadījumos.

Nosūtīt pieteikumu ātrajam naudas aizdevumam – Jums  jāveic pāris vienkāršas darbības. Pirmkārt, Jums oficiāli jāpiesakās aizdevēja mājaslapā. pieprasījuma nosūtīšana. Kad būsiet sekmīgi piereģistrējies, Jums būs iespējams pieteikties uz Jums vajadzīgo īstermiņa ātro kredītu un 10 minūšu laikā ātrā  kredīta pieteikums būs ieskaitīts Jūsu norādītajā kontā. Pieteikties ātrajam kredītu Jūs varat, izpildot  pāris soļus un dažu minūšu laikā Jūs varēsiet varēsiet iegūt Jums nepieciešamo Nosūtīt pieteikumu ātrā aizdevuma saņemšanā ir pāris minūšu gaidīšana. Naudas kredīts internetā būs atbalsts neplānotu naudas tēriņu gadījumos, kad līdz algai jāiztur nedēļa vai pat pāris dienas.|Īstermiņa ātrie kredīti pieejami pastāvīgiem LR iedzīvotājiem 20 līdz 75 gadus veci. Kā viena no prasībām ātrā aizdevuma izsniegšanai ir nokārtotas parādsaistības un pozitīva kredītvēsture. Arīdzan nepieciešams mobilais telefons un e-pasts, kas būs jānorāda pie reģistrēšanās mājaslapā. Reģistrēties un nosūtīt pieteikumu naudas aizdevumam var visu diennakti. Pieprasītie aizdevumi tiek pārskaitīti katru dienu no plkst. 7.00 līdz 24.00. Tas, cik ātri naudu saņemsi, ir atkarīgs no bankas, kurā tev ir konts.

Ātrā kredīta aizdevums ir vien dažu soļu attālumā. Kā pirmais ir jāreģistrējas kredīta izsniedzēja mājaslapā un jāuzskaita uz konkrētā kredīta izsniedzēja bankas kontu reģistrācijas summa 0,01 Eur apmērā. Reģistrācijas maksu atpakaļ neatgriež, jo tā kalpo kā apstiprinājums reģistrācijai mājaslapā . Kad būs pabeigta reģistrācija, varēsi pieteikt nepieciešamo ātrā kredīta summu, un dažu minūšu laikā ātrais aizdevums tiks uzskaitīts tavā kontā. Ātrā kredīta aizdevumi ir sākot no 50 eiro līdz pat 3000, kas ir pietiekami, lai varētu atrisināt neplānotus finanšu tēriņus.

Ielāgo, ka īstermiņa naudas aizdevuma izsniegšana klientiem notiek laikā no plkst. 8.00 līdz 22.00, lai gan pieteikties tam vari 24 stundas diennaktī. Ņem vērā, ka speciālisti pārbaudīs norādīto informāciju un tavu kredītvēsturi Regulāri ikmēneša ienākumi ir viens no izvērtēšanas kritērijiem, kas lielā mērā garantē – vai tu spēsi atgriezt piešķirot kredītu pēc atmaksas grafika.

 

Apstākļos, kad vajadzīga lielāks summas apmērs par jau noformēto, var paaugstināt šā brīža kredīta apjomu līdz maksimālajam kredīta limitam. Ja ir gadījies, ka aizdevumu noteiktajā laika posmā nevarēsi atmaksāt, var pagarināt kredīta atmaksu uz 30 dienām. Aizņēmuma regulāro maksājuma atlikšana ir ir par maksu un to var iesniegt savā profilā.

 

Pie dažiem ātrajiem aizdevējiem ir pieejams pirmais kredīts bez maksas – lielisks piedāvājums jaunajiem klientiem. Tā ir lieliska iespēja saņemt aizdevumu, neko nemaksājot. Kredītam nepiemēro ne procentu likmi, ne komisijas maksu un jāatmaksā ir tieši tikpat, cik liels bija aizdevuma apmērs. Vai ir iespējams nosaukt vēl lētāku kredītu?

Pirmais kredīts bez maksas:

  •   Nemaksā procentu maksājumus;
  •   Nevar saņemt lielas naudas summas;
  •   Bezmaksas aizdevums pieejams tikai vienreiz.

Pie vairākām ātro kredītu kompānijām Latvijā var noformēt kredītu bez maksas. Šim kredītam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu – šī ir būtiskākā atšķirība no citiem kredītiem. Kad pienāks aizdevuma atmaksas atmaksas diena, jums būs jāatdot tik, cik liels bija aizdevums. Tā ir ļoti laba iespēja, neko nemaksājot iepazīties ar ātro kredītu īpašībām un izvēlētā kredītdevēja sniegto servisu.

Parasti pirmais kredīts bez maksas nav lielāks par pāris simtiem latu, jo tas pēc būtības ir ātrais aizdevums. Viens no lielākajiem pieejamajiem ātrajiem bezmaksas aizdevumiem ir 200 lati. Lielākajā daļā gadījumu tie nepārsniedz 100 vai 150 latus. Lielākais atmaksas termiņš kredītiem bez maksas nav garāks par vienu mēnesi. Protams, aizdevumu ir iespējams atdot arī ātrāk.

SMScredit.lv piedāvā tādu opciju kā kredīta atmaksas termiņa pagarināšana. Situācijā, kad nevari laicīgi atgriezt īstermiņa naudas aizdevumu, iespējams palielināt ātrā kredīta atgriešanas termiņu līdz pat 30 dienām. Draudzīgi pret klientiem un viņu vajadzībām – tas ir SMScredit.lv!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s