VIASMS KREDĪTI – RISINĀJUMS STEIDZAMU IZDEVUMU GADĪJUMĀ    

naudas aizdevumsVai esi kādreiz nonācis situācijā, kad radušies neplānoti tēriņi, bet līdz algas dienai vēl jāgaida? Ar šādu situāciju ik dienas saskaras tūkstošiem cilvēku, un daudzi no viņiem jau ir atklājuši lielisku risinājumu šādās situācijās – ātros  kredītus.

Ātrie kredīti internetā ir populārs aizdevumu veids, kuru saviem klientiem piedāvā arī Viasms.lv. Tas ir populārs aizdevējs, kurš piedāvā ātru vajadzīgā kredīta noformēšanu.

Domājot par klientu ērtībām, kredīts pie Viasms tiek piedāvāts divos variantos – aizdevums līdz algai un naudas kredīts.

Tā piemēram, Viasms izsniegtais ātrais kredīts pieejams līdz pat EUR 1500 . Šis būs piemērots risinājums, ja nauda nepieciešama lielāku mērķu realizēšanai – piemēram, mājokļa vai automašīnas remontam vai ceļojumam. Šāda veida ātrie kredīti tiek izsnieti uz termiņu no 3 mēnešiem līdz pat 1 gadam – izvēlies sev piemērotāko termiņu!

Savukārt, ja mazliet pietrūkst līdz algai vaiarī vajadzīgā naudas summa ir  salīdzinoši maza, atbilstošāks būs Viasms piedāvātais īstermiņa kredīts- aizdevums līdz algai. Izmanto šo izdevību, ja esi pārliecināts, ka kredītu varēsi atdot 30 dienu laikā.

Svarīgi, ka Viasms kredītam ir lieliskas priekšrocības. Tam pieteikties var katrā diennakts laikā, ātri un ērti – ar interneta palīdzību. Būtiski – lai to izdarītu, nav vajadzīgas nekādas formalitātes – pie Viasms pieejams kredīts bez ķīlas. Tāpat netiek prasīts arī galvojums vai kādas izziņas no darba vietas.

Vēl viena būtiska Viasms sniegta iespēja – sms kredīts. Tas tiek izsniegts jau reģistrētiem klientiem, tātad – sākot no otrās aizņemšanās reizes. Sms kredīts nodrošina iespēju vajadzīgo naudas summu aizņemties nosūtot vienu īsziņu. Izmanto šo izdevību lielveikala izpārdošanu laikā vai tad, kad baudi brīvdienu burvību, bet blakus nav datora.

Pirms aizņemšanās svarīgi ņemt vērā vairākus nosacījumus. Pirmkārt, Viasms naudas aizdevums tiek izsniegts Latvijas Republikas pastāvīgiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Otrkārt, svarīgs ir ienākumu līmenis – tam jābūt tādam, ar kuru iespējams veikt kredīta atmaksu. Trešā svarīgā lieta, kas katrā ziņā tiek ņemta vērā pie kredīta pieteikuma izskatīšanas – kredītvēsture. Tai jābūt pozitīvai.

Ja nepieciešams izdevīgs kredīts, izvēlies Viasms! Veic reģistrāciju kredītdevēja mājas lapā un piesakies aizdevumam, lai pēc īsa brīža saņemtu to savā bankas kontā!

Uzzini vairāk- http://www.radio1.lv/reklamraksti/item/15762-pirmais-naudas-aizdevums-bez-maksas-no-viasms.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s