NEPIECIEŠAMS IZDEVĪGS  KREDĪTS? AIZŅEMIES NO VIVUS.LV

pirmais kredīts bez procentiemNav noslēpums, internetā saņemamo aizdevumu piedāvājums šobrīd ir ļoti plašs, un meklējot labāko aizdevēju bieži vien ir vienkārši apjukt.

Viens no populārākajiem un iecienītākajiem nebanku kredītdevējiem Latvijā ir Vivus.lv, kas saviem klientiem piedāvā drošus un izdevīgus aizdevumus.

Ātrie kredīti pie Vivus.lv ir pieejami plašam cilvēku lokam. Būtiski atcerēties tikai dažus noteikumus – kredīta ņēmējam jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem, ar labu kredītvēsturi un pastāvīgiem ienākumiem. Ja atbilsti šiem noteikumiem, tad nepieciešamības gadījumā aizņemties sev vēlamo naudas summu būs pavisam vienkārši!

Vivus.lv ātrais kredīts būs noderīgs dažādās situācijās – gan tad, kad nepieciešamā naudas summa ir neliela, gan arī tad, kad nepieciešams lielāks aizdevums. Aizņemoties pie Vivus.lv vari izvēlēties arī sev izdevīgāko atmaksas termiņu – maksimālais termiņš ir 24 mēneši!

Tāpat kā tas ir pie citiem aizdevējiem, arī kredīts pie Vivus.lv ir ērti noformējams. Nepieciešams tikai e-pasts, mobilais tālrunis un bankas konts, uz kuru tiks pārskaitīts aizdevums.

Domājot par saviem klientiem, Vivus.lv nodrošina dažādus lieliskus piedāvājumus. Piemēram, pirmo kredītu sākt atmaksāt tikai pēc 90 dienām! Tāpat tiek rīkotas dažādas akcijas un īpaši piedāvājumi, kas aizņemšanos padara vēl izdevīgāku!

Būtiskas ir arī citas priekšrocības – piemēram, ja aizdevumu nevarēsi samaksāt līgumā noteiktajā termiņā, pastāv iespēja to pagarināt uz sev vēlamo laiku. Tas ir labs risinājums situācijā, kad radusies neparedzēta situācija.

Ātrie kredīti internetā ir noderīgs risinājums īslaicīgu finansiālu sarežģījumu gadījumos, piemēram, kad nedaudz pietrūkst līdz algai. Tomēr, kā jau minēts, atsevišķos gadījumos tie būs noderīgi arī tad, kad nepieciešiemi naudas līdzekļi lielākiem mērķiem, piemēram, ceļojumam vai remontam. Pirmais kredīts bez procentiem!

Kredīti pie Vivus.lv ir ne tikai vienkārši noformējami, bet arī ļoti pieejami. Tiem iespējams pieteikties visu diennakti, jebkurā ērtā laikā. Jāņem gan vērā, ka kredīta pieteikums tiks izskatīts kredītdevēja darba laika ietvaros. Te jāpiebilst, ka aizdevēja darba laiks ir ļoti pieejams, turklāt – Vivus.lv strādā arī brīvdienās un svētku dienās!

Vivus.lv būs lielisks risinājums dažāda veida situācijās, tomēr vērts paturēt prātā, ka katrs aizdevums ir atbildība! Tādēļ pirms aizņemšanās nepieciešams rūpīgi izvērtēt kredīta nepieciešamību un iespēju to atmaksāt noteiktajā laikā un termiņā.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s