ĪSTERMIŅA KREDĪTS – NAUDA NEPAREDZĒTIEM IZDEVUMIEM.

īstermiņa kredītsFinansiālie līdzekļi ir vajadzīgi ikvienam. Mājokļa labiekārtošanai vai vienkāršām, ikdienišķām lietām – pārtikai vai sadzīves precēm. Neatkarīgi no tā, kādam nolūkam Tev ir vajadzīga nauda, Tu to vari iegūt vien pāris minūšu laikā, izvēloties SMSCredit piedāvātos pakalpojumus.

 Īstermiņa kredīts jeb ātrie kredīti ir paredzēti steidzamu finansiālo problēmu risināšanai.

SMSCredit klientiem piedāvā naudas kredītus, ko pieteikt un saņemt ir vienkārši un ātri. Savukārt, ja esi jaunais klients, ātro kredītu saņemsi bez procentiem. Lai Tu varētu pieteikties SMSCredit naudas aizdevumam, Tev jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Tāpat, Tev nedrīkst būt kavēti citi kredītu maksājumi, neatkarīgi no tā, kurā kredītdevēju iestādē ir nokārtots aizdevums, pretējā gadījumā, SMSCredit.lv Tev var nepiešķirt aizdevumu. Ja īstermiņa kredītu no SMSCredit Tu aizņemsies pirmo reizi, tad zini, ka Tu pirmo kredītu varēsi saņemt bez procentu maksājumiem un komisijas maksas. Atdot vajadzēs tik, cik aizņēmies. SMSCredit saviem klientiem izsniedz aizdevumu līdz 300 eiro pirmajā aizdevumā reizē, bet līdz 425 eiro, aizņemoties atkārtoti. Pieteikties šim aizdevumam var internetā – SMSCredit.lv mājas lapā. Aizņemties naudu internetā ir ne tikai ērti un ātri, bet arī izdevīgi, jo maksa par kredīta noformēšanu un reģistrēšanos ir tikai 1 cents, kas Tev no sava bankas konta būs jāpārskaita kreditēšanas iestādei, SMSCredit.lv. Veicot šo pārskaitījumu, Tu būsi apstiprinājis savu reģistrāciju un jau drīz vien saņemsi arī pieprasīto naudas summu.

SMSCredit saviem klientiem piedāvā naudas kredītu interetā. Naudas kredīti internetā sniedz tev iespēju saņemt naudas līdzekļus bez ķīlas vai galvojuma. Pēc kredīta izskatīšanas jau pāris minūšu laikā tu savā bankas kontā saņemsi nepieciešamo naudas summu. Kas attiecināms uz kredītu atmaksu, ja kredītu atmaksāt vari ātrāk, tad arī to Tu vari darīt, savukārt, ja maksājumu nevari veikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. Kredīta atmaksas pagarināšanas summa ir atkarīga no tā, cik lielu naudas summu esi aizņēmies. Jo mazāks aizdevums, jo mazāka būs pagarināšanas maksa.

Ja Tev rodas kādi jautājumi, sazinies ar SMSCredit.lvapkalpojošo personālu. To ērti vari izdarīt piezvanot uz apkalpošanas centra tālruni pa numuru 67 333 990, kā arī, vari rakstīt e – pastu uz info@smscredit.lv. Svarīgi atcerēties, ka saziņa ar SMSCredit.lv notiek tikai darba laikā, kas ir katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s