NEPIECIEŠAMS ĀTRAIS KREDĪTS? AIZŅEMIES ĒRTI PIE VIASMS  

ātrie kredīti via smsZināms, ka ātrie kredīti ir plaši pazīstams un daudzu novērtēts risinājums, kad steidzami vajadzīga nauda. Tie var būt piemēroti dažādās situācijās, kad steidzami vajadzīgi naudas līdzekļi. Pateicoties ātro kredītu vienkāršajai noformēšanai, tos izmanto arvien vairāk cilvēku. Tieši tādēļ pieaudzis arī piedāvājums, kas nozīmē, ka vēlams rūpīgi izvērtēt vairākas aizņemšanās iespējas, lai izvēlētos sev piemērotāko.

Novērtējot aizdevējus, kritēriji, pēc kuriem vadīties nereti ir līdzīgi – maksimālā aizdevuma summa, procentu likmes, vecuma ierobežojums, izsniegšanas termiņš, dažādi bonusi un piedāvājumi un citi, tomēr vērts pievērst uzmanību vēl vienam aspektam- cik uzticams un drošs ir konrētais kredītdevējs. Labāk dot priekšroku pieredzējušai un populārai kredītkompānijai, jo tur saņemami droši ātrie kredīti.

Viens no aizdevējiem, kurš katrā ziņā ir labāko aizdevēju vidū, ir VIA SMS. Ātrais kredīts pie VIA SMS būs laba izvēle, ja steidzami nepieciešama lielāka vai mazāka naudas summa.

VIA SMS piedāvā vairāku veidu aizdevumus dažādām situācijām. Iecienītākais katrā ziņā ir aizdevums līdz algai. Tas paredz ātru risinājumu neparedzētās situācijās, piemēram, kad nedaudz pietrūkst līdz algai. Šis aizdevums tiek izsniegts uz 30 dienām, savukārt, aizņemoties pirmo reizi, maksimālā aizdevuma summa būs EUR 200.

Būtiski, ka, sākot ar otro aizņemšanās reizi, noformējams arī SMS kredīts. Tas nozīmē, ka sev vajadzīgajam aizdevumam iespējams pieteikties nosūtot tikai vienu īsziņu. Tas būs nenovērtējami, ja būsi, piemēram, brīvdienās, bez pieejas datoram, bet nauda būs nepieciešama ātri.

Savukārt, lai būtu noformējami naudas aizdevumi pie VIA SMS, vispirms jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā – norādot visu prasīto informāciju, kā arī veicot reģistrēšanās maksu EUR 0,01 vērtībā. Būtiski, ka to var izdarīt jebkurā diennakts laikā. Savukārt kredīta pieteikums tiks izskatīts aizdevēja darba laika ietvaros.

Ne mazāks faktors, kas liecina par labu VIA SMS, ir pirmais kredīts bezmaksas. Noformē sev vajadzīgo kredītu un atdod tik, cik aizņēmies!

Tāpat VIA SMS sortimentā arī naudas kredīts, kas tiek izsniegts no 3 līdz 12 mēnešiem. Maksimālā kredīta summa ir EUR 1500. Šis piedāvājums katrā ziņā palīdzēs realizēt kādus lielākus dzīves plānus.

Ātrie kredīti internetā ir lielisks risinājums dažādās situācijās, svarīgi tikai ņemt vērā, ka ikviens aizdevums ir atbildīgs solis, tādēļ svarīgi rūpīgi izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt.

Ja esi izlēmis par labu VIA SMS aizdevumam, sīkāku informāciju atradīsi viasms.lv. Turpat varēsi arī pieteikties savam aizdevumam.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s