VĒLIES AIZŅEMTIES IZDEVĪGI? IZVĒLIES VIVUS.LV  

saņem aizdevumu pie vivus.lvJa steidzami vajadzīgi papildus naudas līdzekļi, ieskaties Vivus.lv piedāvājumā!

Arvien vairāk cilvēku dod priekšroku nebanku kredītiem, jo tie ir vienkārši noformējami un  ātri saņemami. Ātrie kredīti būs noderīgi dažādās situācijās – piemēram, kad līdz algai vēl jāgaida vai rodas kādi steidzami tēriņi – nepieciešams sadzīves tehnikas remonts vai jāatmaksā kāds rēķins. Šāda veida situācijās ne vienmēr ir iespēja aizņemties no radiem vai draugiem, tādēļ palīdzēt var ātrie kredīti , kas ērti noformējami internetā.

Vivus.lv saviem klientiem piedāvā ērti noformējamus aizdevumus. Svarīgi, ka šis uzņēmums ir Nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs, tādēļ ikviens kredīta ņēmējs var būt drošs, ka saņems drošu kredītu. Vivus.lv ātrie aizdevumi tiek izsniegti sākot no EUR 50, savukārt lielākā pieejamā aizdevuma summa ir 1500 eiro, līdz ar to Vivus.lv ātrie kredīti noderēs dažādās situācijās.

Lai pieteiktos ātrajam aizdevumam, vajadzīgs vien veikt pāris vienkāršas darbības, turklāt – tas viss notiek ātri un ērti, internetā. Šī ir iespēja sev vajadzīgo kredītu noformēt vien dažu minūšu laikā, ietaupot ne vien laiku, bet arī naudu! Lai saņemtu kredītu, vispirms vajadzīgs veikt reģistrāciju Vivus.lv mājas lapā, kā arī vajadzīga lietotāja profila apstiprināšana . Kad tas veikts, atliek tikai pieteikties kredītam.

Jāņem vērā, ka pie aizdevuma pieteikuma izskatīšanas tiks ņemti vērā vairāki faktori- piemēram, kredītvēsture, ienākumu līmenis, kā arī sadarbības ilgums. Lai būtu drošs, ka saņemsi vēlamo aizdevumu, aizdevuma prasītājam jābūt ar pozitīvu kredītvēsturi, kā arī ar atbilstošu ienākumu līmeni, kas ļaus atmaksāt kredītu. Būtiski arī ņemt vērā, ka, aizņemoties pirmo reizi, maksimālā aizdevuma summa būs nedaudz mazāka nekā tad, ja aizņemsies atkārtoti.

Vivus.lv ir par atklātību – aizņemoties naudu, visi līguma noteikumi, atmaksas nosacījumi ir skaidri izklāstīti, un tos var jebkurā brīdī apskatīties savā profilā. Vivus.lv nav slēptu līguma punktu, kas rakstīti ar maziem burtiem. Tas ir uzņēmuma interesēs, lai klients pakalpojumus izmantotu atkārtoti. Atgriezenisko saiti nodrošina arī klientu apkalpošanas serviss, kurā katru dienu no 7:00 līdz 24:00 iespējams saņemt nepieciešamo konsultāciju.

Piesaki kredītu internetā pie Vivus.lv – izdevīgi, ātri un droši!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s