STEIDZAMI NEPIECIEŠAMA NAUDA? SMSCREDIT.LV TO NOFORMĒS ĪSĀ LAIKĀ!    

SMS KredītsPalaikam mūsdienās gadās tādas finansiālas situācijas, kas prasa tūlītēju risinājumu. Pareizi rīkosies, ja izmantosi īstermiņa kredītu aizdevēja SMScredit.lv sniegtos pakalpojumus! Uzņēmuma mājaslapā ir atrodama informācija, kā iegūt izdevīgus, ātrus un ērtus īstermiņa kredītus (līdz vienam mēnesim).

Ātrie kredīti ir ļoti iecienīts paņēmiens īstermiņa finansiālu vajadzību atrisināšanai, tādēļ, ka piereģistrēšanās un kredīta noformēšana notiek ar interneta palīdzību. Kas atļauj klientiem ietaupīt naudu un laiku ceļam, apmeklējot kredītiestādes filiāli, kā arī saņemt naudu patiešām īsā laikā. SMScredit.lv tas iespējams pat desmit minūšu laikā (98% gadījumu). Mobilās tehnoloģijas aizdevumu izsniegšanā sniedz iespēju aizņemties kredītu, tikai nosūtot SMS .

Lai saņemtu aizdevumu no SMScredit.lv, nav vajadzīgs doties uz šī uzņēmuma biroju vai satikties ar klientu apkalpošanas konsultantu. Sms kredīts ir ļoti vienkārša procedūra – itin visas vajadzīgās darbības kredīta saņemšanai jāveic internetā vai ar mobilā tālruņa palīdzību. Sākumā vajadzīgs reģistrēties un izvēlēties vajadzīgo naudas summu un plānoto termiņu. Pēc tam jāapstiprina izveidotais profils un – saņem vajadzīgo naudu! Pievērs uzmanību – pirmais kredīts līdz 300 eiro ir pieejams bez maksas!

Vajadzīgs ātrais aizdevums? Kredītaizdevējs SMScredit.lv sniegs vairākas minētā pakalpojuma veida priekšrocības, kā ātra, ērta un vienkārša reģistrēšanās, kas iespējama jebkurā diennakts laikā, nekavējoša aizņēmuma pieteikuma izvērtēšana un piešķiršana, iespēja pagarināt aizdotā kredīta atmaksas laiku, salīdzinoši maza maksa par kredīta izmantošanu, profesionāla klientu apkalpošana. Lai dabūtu naudas aizdevumu, nav nepieciešams ne izziņa no darba vietas, ne ķīla, ne galvojums. Salīdzinājumā ar citiem identisku pakalpojumu veidu sniedzējiem, SMScredit.lv pieļauj iespēju atlikt kredīta atdošanu, samaksājot kredīta summai atbilstošu pagarināšanas maksu. Bez tam šim kredītaizdevējam ir vairākas aizņēmuma atgriešanas iespējas – ar jebkuras bankas, internetbankas, Pasta starpniecību vai Narvesen veikalos.

Par SMScredit.lv popularitāti un sasniegumiem liecina fakti, ka visā Eiropā to izmanto jau 3.5 milj. cilvēku. Uzņēmums ļoti augstu novērtē klientu izvēli par labu SMS.credit un arvien cenšas uzlabot sniegtos pakalpojumus un palielināt lojālo klientu priekšrocības. Šis uzņēmums pauž pārliecību, ka finansiālajiem darījumiem jābūt pārskatāmiem, vienkāršiem un ērtiem, kā arī pieejamiem pavisam vienkāršā tiešsaistes formā un jebkurā laika posmā. SMScredit ir domāts mūsdienīgiem cilvēkiem!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s