VIASMS – IZDEVĪGA AIZŅEMŠANĀS

ātrie kredītiŅemot vērā, ka ātrie kredīti ir vienkārši noformējami, pieprasījums pēc tiem tikai pieaug. To zina arī ātro kredītu devēji, piedāvājot arvien jaunas un jaunas iespējas, kā aizņemties.

Ņemot vērā, ka ātrie kredīti ir plašā sortimentā, svarīgi atrast vispiemērotāko aizdevēju, kas nodrošina vislabākos nosacījumus, atbilst tavām prasībām, kā arī ir pietiekami drošs un uzticams. Lielākoties aizdevēji tiek vērtēti pēc tādiem kritērijiem kā maksimālā aizdevuma summa, atmaksas termiņš, procentu likmes, kā arī vairākām citām nozīmīgām niansēm.

Ja arī tu meklē drošu aizdevēju, pie kura pieejams izdevīgs ātrais kredīts, tad piemērota izvēle būs Viasms. Šis aizdevējs piedāvā ne vien dažāda apmēra summas, bet arī īpaši izdevīgus noteikumus kredīta saņemšanai.

Saprotot, ka situācijas ir dažādas, Viasms nodrošina vairākus aizdevumu veidus. Viens no tiem ir aizdevums līdz algai. Šis aizdevums piemērots situācijās, kad radušies neparedzēti tēriņi, bet līdz algai vēl mazliet jāpagaida. Šis kredīts tiek piešķirts uz laiku līdz 30 dienām. Maksimālā aizdevuma summa, aizņemoties pirmo reizi – EUR 200.

Būtiski piebilst, ka, sākot ar otro aizņemšanās reizi, pieejams arī sms kredīts. Tas nozīmē, ka vajadzīgajam aizdevumam iespējams pieteikties tikai ar vienas sms starpniecību. Tas būs īpaši izdevīgi, ja būsi, piemēram, atvaļinājumā, bez pieejas datoram, bet nauda būs nepieciešama steidzami.

Viasms naudas aizdevumi saņemami, vispirms reģistrējoties aizdevēja mājas lapā. Būtiski, ka aizpildīt kredīta pieteikumu iespējams ikvienā diennakts laikā, bet pieteikuma izskatīšana notiks aizdevēja darba laikā.

Lielisks bonuss sagaida arī tos, kas aizņemas pirmo reizi – pirmais kredīts bezmaksas. Tā ir laba iespēja saņemt sev nepieciešamo naudas summu un nepārmaksāt!

Kā zināms, īstermiņa aizdevumi nav vienīgā Viasms nodrošinātā iespēja. Noformējams arī naudas kredīts, kas tiek sniegts uz termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem. Maksimālā pieejamā šāda kredīta summa ir EUR 1500.

Kā redzams, ātrie kredīti internetā var būt piemērots risinājums dažādās situācijās, taču būtiski atcerēties, ka tas ir nopietns solis. Pirms aizņemšanās izvērtē kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atdot.

Ja esi izlēmis par labu Viasms aizdevumam, ieskaties viasms.lv. Turpat varēsi arī pieteikties sev nepieciešamajam aizdevumam.

 Lasi vairāk- http://kuldiga.pilseta24.lv/zinas/100/355145

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s