SMS KREDĪTS – ĒRTS ĀTRAIS KREDĪTS NO PĀRBAUDĪTA AIZDEVĒJA – VIA SMS!

sms kredītsJa neatliekami vajadzīgs naudas aizdevums, tomēr nevēlies uzrunāt kolēģus vai ģimeni, der ieskatīties nebanku kredītdevēju pakalpojumos. VIA SMS ātrie kredīti internetā ar labvēlīgiem noteikumiem un patīkamo klientu servisu bez sarežģījumiem palīdzēs risināt Tavas īstermiņa naudas problēmas. Nepieciešams SMS kredīts? Laba izvēle būs VIA SMS!

VIA SMS piedāvājumā ir dažādu tipu aizdevumi – aizdevums līdz algai un naudas ātrais kredīts. Gadījumos, kad vajadzīga salīdzinoši neliela līdzekļu summa, bet nav iespējams gaidīt līdz algas izmaksas laikam vai negribi tērēt uzkrājumus, noderēs aizdevumi līdz algai. Šādi varēsi saņemt jebkādu naudas līdzekļu apmēru līdz divsimt piecdesmit eiro pirmajā pakalpojuma izmantošanas reizē ar apmaksas termiņu līdz vienam mēnesim, vajadzības reizē termiņu paildzinot. Ja ātrais kredīts tiks samaksāts savlaicīgi, ar nākamo reizi būs iespējams pieprasīt summu līdz 350 €, bet citās reizēs jau līdz piecsimt. Ja izvēlēsies VIA SMS  pakalpojuma veidu naudas kredīts internetā, būs iespēja iegūt lielāku naudas summu uz ilgāku apmaksas periodu, un šis ātrais kredīts internetā būs atbilstošs lielāka apmēra pirkumiem un apjomīgāku ieceru īstenošanai.

Pretēji banku kredītiem VIA SMS ātrie kredīti iegūstami bez ķīlas, galvošanas vai dokumentiem no darba vietas. Aizdevums saņemams, tikai izveidojot lietotāja kontu ViaSMS.lv un aizpildot prasītos datus. Nepieciešamie naudas līdzekļi jau pus stundā pēc pieprasījuma izskatīšanas būs Tavā īpašumā. VIA SMS privilēģija ir arī pirmais kredīts bez maksas, attiecīgi pirmajā kredīta ņemšanas reizē katram piedāvājumā ir ātrais kredīts ar nulle procentu tarifu. Klientiem pēc pirmās aizdevuma reizes tiek piedāvāts arī SMS kredīts jeb opcija saņemt  aizdevumu tikai ar SMS atbalstu. SMS kredīts būs vietā brīžos, kad ātrais kredīts internetā nepieciešams patiesi steidzīgā kārtā. SMS kredīts no VIA SMS – laba izvēle!

Lai saņemtu aizdevumu, ir jābūt Latvijas valsts pastāvīgajam iedzīvotājam no 20 līdz 70 gadu vecumam bez kavētiem kredītmaksājumiem. Pieņemot lēmumu par aizņemšanos, kārtīgi jāizlasa noteikumi un jābūt drošam, ka tie Tev ir apmierinoši. Tāpat nepieciešams adekvāti izvērtēt savas finansiālās iespējas, lai aizdevums būtu samaksājams laikā, un arī to, vai naudas aizdevums ir piemērots Tavām aktuālajām nepieciešamībām. Proti, ātrie kredīti internetā nav piemērots variants ilgtermiņa naudas problēmu apstākļos, un ātrie aizdevumi nav paredzēti ilgstošu parādu segšanai vai pat cita ātrā kredīta apmaksai.

Kāpēc lai atļautu steidzamajiem tēriņiem pārvērst ikdienu? Katram VIA SMS garantēts pirmais kredīts bez maksas, kā arī praktiskais līdzekļu pieprasīšanas serviss – SMS kredīts. Aizņemies pārdomāti no droša kredītdevēja!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s